خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

گزارش کیفی ISQI از خودروهای تولیدی مهرماه 99

گزارش کیفی ISQI از خودروهای تولیدی مهرماه 99
اخبار خودرو

در ارزیابی اخیر انجام‌شده بر روی کیفیت خودروهای تولید داخل در مهرماه سال جاری، باکیفیت‌ترین و کم کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل مشخص شدند.… ادامه مطلب ...

در ارزیابی اخیر انجام‌شده بر روی کیفیت خودروهای تولید داخل در مهرماه سال جاری، باکیفیت‌ترین و کم کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل مشخص شدند. اما در این ارزیابی تنها یک خودرو و آن‌هم پژو 2008 ایران‌خودرو موفق به دریافت 5 ستاره کیفی شد و همچنین تنها 3 خودروی تولیدی در کشور که عبارت‌اند از: سواری هایما S7 توربوشارژر، پژو 207 و همچنین خودروی دنا پلاس ایران‌خودرو موفق به دریافت 4 ستاره کیفی شده‌اند که این اصلاً برای صنعتی که 40-50 سال از عمر آن می‌گذرد جالب نیست. باید بگویم که اوضاع کیفیتی در سال‌های گذشته به‌مراتب بهتر بود و خریداران خودروهای باکیفیتی مانند کیا سراتو، مزدا 3 نیو، سیتروئن C3 و …. را میتوانستند خریداری کنند.

بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل که توسط اداره کل صنایع حمل‌ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شده است، در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی 2 می‌توان گفت که خودروی وانت نیسان ریچ شرکت زامیاد، سایپا 151 شرکت بن رو و همچنین خودروی وانت کارا تک کابین و دو کابین 2000 شرکت بهمن موتور موفق به دریافت 3 ستاره کیفی شده‌اند.

در همین گروه قیمتی نیز خودروی وانت آریسان شرکت ایران‌خودرو دیزل موفق به دریافت 2 ستاره کیفی شده است. در ادامه با توجه به جدول زیر، می‌توانید شاهد سطح کیفی خودروهای مختلف در 5 سطح قیمتی باشید:

گزارش کیفی ISQI از خودروهای تولیدی مهرماه 99
برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری