خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

کینگ لینگ تاگا H صنایع خودروسازی پادرا در حال تردد دیده شد!

کینگ لینگ تاگا H صنایع خودروسازی پادرا در حال تردد دیده شد!
اخبار خودرو

همانطور که مستحضرید، روزهای گذشته بود که شرکت خودروسازی پادرا از سری پیکاپ های کینگ لینگ تاگا H رونمایی کرد. پیکاپی که از آپشن‌ها و امکانات… ادامه مطلب ...

همانطور که مستحضرید، روزهای گذشته بود که شرکت خودروسازی پادرا از سری پیکاپ های کینگ لینگ تاگا H رونمایی کرد. پیکاپی که از آپشن‌ها و امکانات بیشتری نسبت به سایر پیکاپ‌های موجود در بازار کشورمان بهره برده و به نوعی به ایسوزو چینی مشهور است.

اما به تازگی یکی از مخاطبان پایگاه خبری نگاه خودرو، تصاویری از تردد یک دستگاه تاگا H را برای ما ارسال نموده است. باتوجه به اینکه این خودرو رونمایی گردیده، پس بالطبع از حالت تست و آزمایش خارج شده و احتمالا توسط کارکنان این شرکت در حال جابجایی است.

کینگ لینگ تاگا اچ قرار است تا با دو پیشرانه وارد بازار ایران شود. پیشرانه اول که بنزینی بوده حدود 1.8 لیتر حجم داشته و به‌واسط توربو GDI بودن، توانایی تولید حداکثر 231 اسب بخار، قدرت و 310 نیوتن متر، گشتاور را دارد. پیشرانه دوم که دیزلیست، با در نظر گرفتن حجم سه لیتری و توربو بودن، توانایی تولید 138 اسب بخار، قدر و 320 نیوتن متر، گشتاور را دارد.

نسخه بنزینی تاگا اچ، در بازارهای جهانی به سه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک، 6 سرعته دستی و 5 سرعته دستی مجهز می‌باشد؛ اما اینگونه که گفته می‌شود، قرار است تا در مرحله اول با گیربکس 6 سرعته دستی و در ادامه با گیربکس 8 سرعته اتوماتیک در کشورمان عرضه شود.

از امکانات رفاهی و ایمنی مهم کینگ لینگ تاگا H، می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

تصاویر نسخه در حال تردد: آقای محمدمهدی حسینی

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری