خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

کم‌سودترین تسهیلات بانکی ویژه خریداران کلوت مکث موتور!

کم‌سودترین تسهیلات بانکی ویژه خریداران کلوت مکث موتور!
اخبار خودرو

در توافقی با بانک تجارت، تسهیلات بانکی با سود 18 درصد برای خرید پیکاپ کلوت شرکت مکث موتور در نظر گرفته شد. مدیرعامل مکث موتور در جریان… ادامه مطلب ...

در توافقی با بانک تجارت، تسهیلات بانکی با سود 18 درصد برای خرید پیکاپ کلوت شرکت مکث موتور در نظر گرفته شد. مدیرعامل مکث موتور در جریان بازدید مدیرعامل بانک تجارت از سالن گروه صنعتی ماموت در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران، از توافقی در راستا اعطای تسهیلات بانکی از سوی بانک تجارت برای خریداران محصولات مکث موتور به ویژه کلوت خبر داد.

بابک وطن‌خواه، عنوان کرد: تسهیلات بانکی با سود 18 درصد در اقساط 24 و 36 ماهه که در این تفاهم‌نامه برای خرید مکث کلوت توافق شده، کمترین سود بانکی برای خرید خودرو در بین تمامی شرکت‌های ارائه ‌دهنده خودرو به روش اقساطی می‌باشد! همچنین مدیرعامل بانک تجارت نیز عنوان کرد: گروه ماموت را به عنوان یک شریک استراتژیک می‌دانیم. وی در ادامه با یاد کردن از موسس گروه صنعتی ماموت، زنده یاد مهندس فردوس پدر عنوان کرد: تلاش‌های فراوانی در این حوزه توسط این شرکت صورت گرفته و امید است که رهروان مسیر آن مرد بزرگ بتوانند پرچم این صنعت را همانند گذشته برافراشته نگه دارند.

لازم به ذکر بوده که پیکاپ مکث کلوت، جزو قدرتمندترین پیکاپ‌های مونتاژی بازار ایران است که از یک موتور 2.4 لیتری توربوشارژ بهره می‌برد. نسخه دستی این خودرو با گیربکس 6 سرعته دستی در بازار حضور دارد و نسخه گیربکس اتوماتیک این خودرو نیز در روز نخست نمایشگاه خودرو رونمایی گردیده و در ماه‌های آتی به بازار عرضه خواهد شد.

مشتریان، به زودی می‌توانند از تسهیلات اعتباری ذکر شده برای خرید خودرو مکث کلوت استفاده کنند. اطلاعیه‌های این تسهیلات به زودی از طریق سایت مکث موتور اعلام خواهد شد. همچنین متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت مکث موتور به نشانی www.maxmotorco.com مراجعه کرده و یا از طریق اینستاگرام به نشانی maxmotorcompany اخبار این شرکت را دنبال کنند.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری