خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

پاسخ ایران خودرو درباره قیمت جدید کارت طلایی

پاسخ ایران خودرو درباره قیمت جدید کارت طلایی
اخبار خودرو

چند روز پیش مطلبی در ارتباط با بهای بسیار زیاد قیمت کارت طلایی برای خودرویی چون دنا پلاس اتوماتیک در چرخان منتشر شد که به بهای بالای آن… ادامه مطلب ...

چند روز پیش مطلبی در ارتباط با بهای بسیار زیاد قیمت کارت طلایی برای خودرویی چون دنا پلاس اتوماتیک در نگاه خودرو منتشر شد که به بهای بالای آن اشاره داشت، حال ایران خودرو در ارتباط با این مطلب، جوابیه‌ای صادر کرده که در ادامه مشاهده می‌فرمایید.

احتراما بازگشت به مطلب منتشر شده در آن سایت با عنوان «افسارگسیختگی ایران خودرو در افزایش قیمت ها؛ کارت طلایی دناپلاس توربو ۱۰ میلیون تومان» موارد زیر برای تنویر افکار عمومی و انتشار در همان صفحه به استحضار می رسد:

1) خدمات اشتراک های طلایی که از سوی شرکت امداد خودروی ایران، زیرمجموعه شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) ارایه می شود، خدماتی است که به همه مشتریان و برای تمامی محصولات از جمله دناپلاس اتوماتیک پیشنهاد می شود.

2) برگزیدن هر یک از چهار سطح طلایی کارت امداد ایران خودرو، به انتخاب مشتریان محترم است و ایران خودرو هیچ گونه اجباری برای بهره مندی از این امکانات ندارد. خدمات اشتراک طلایی امداد خودروی ایران برای آسایش خاطر مشتریان و به منظور ارایه خدمات ویژه امدادی و تکمیل زنجیره خدمات پس از فروش ایران خودرو به مشتریان پیشنهاد می شود و مشتریان در پذیرش یا عدم پذیرش آن کاملا مختار و آزاد هستند.

3) خدمات اشتراک طلایی امداد خودرو در چهار سطح، از یک تا چهار ستاره ارایه می شود که سطح چهار ستاره آن طیف کاملی از خدمات امدادی از پوشش خسارت سرقت و زیان سوانح گرفته تا تعویض لاستیک خودرو را برای تمامی خودروهای سواری ارایه می کند.

4) از آنجا که به کار بردن عبارات ناشایست در مطالب و اخبار منتشره، دور از شان یک رسانه حرفه ای است و بی حرمتی به زحمات شبانه روزی کارگران، مهندسان و مدیران مجموعه عظیمی به شمار می رود که همواره به فکر توسعه صنعت خودروی کشور هستند، و یقینأ آن رسانه محترم چنین نیتی نداشته است لذا انتظار دارد به نحو شایسته ای نسبت به رفع سوء تفاهم ناشی از درج مطلب یاد شده اقدام گردد.

5) در پایان خاطرنشان می کند، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو، همواره از انتقادهای سازنده و به دور از تخریب، استقبال می کند و در این مسیر، با هدف ارتقا و توسعه خودروسازی کشور به ویژه در شرایط تحریم و محدودیت های موجود، دست تمامی رسانه ها را به گرمی می فشارد.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری