خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

ورود بنتلی به دنیای خودروهای برقی در سال 2030

ورود بنتلی به دنیای خودروهای برقی در سال 2030
اخبار خودرو

کمپانی بنتلی اخیراً در جریان همایش Beyond 100 از برنامه‌های خود برای پیشگام شدن در عرصه حمل‌ونقل لوکس و پایدار رونمایی کرده است. این کمپانی… ادامه مطلب ...

کمپانی بنتلی اخیراً در جریان همایش Beyond 100 از برنامه‌های خود برای پیشگام شدن در عرصه حمل‌ونقل لوکس و پایدار رونمایی کرده است. این کمپانی بریتانیایی قصد دارد تولید خودروهای احتراقی را طی دهه آینده متوقف سازد به‌صورتی که در فاز اول محصولات خود را تا سال 2026 با پیشرانه‌های هیبریدی شارژی (Plug-in) و الکتریکی راهی بازار کند و در فاز دوم این کمپانی پیشرانه‌های هیبریدی شارژی را تا پایان سال 2030 کنار گذاشته و از آن به بعد مدل‌های مختلف خود را فقط با پیشرانه تمام الکتریکی تولید خواهد کرد.

همه این موارد در صورتی است که این شرکت بیش از یک قرن درزمینه ساخت وسایل نقلیه لوکس سابقه داشته و پیشرانه‌های بسیار حجیم V8 و W12 را طی سال‌های گذشته در محصولات خود به استفاده کرده است. اما همزمان با تمایل بازارهای جهانی مخصوصاً اروپا به سمت برقی شدن، بنتلی نیز می‌خواهد به‌عنوان رهبر مدل‌های لوکس برقی شناخته شود؛ به همین دلیل این کمپانی متعهد شده است تا سال 2030 تمام خطوط تولید خود را به خودروهای برقی اختصاص دهد.

ورود بنتلی به دنیای خودروهای برقی در سال 2030
ورود بنتلی به دنیای خودروهای برقی در سال 2030
برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری