خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

وانت فورد F-150 2021 با پیشرانه هیبرید معرفی شد

وانت فورد F-150 2021 با پیشرانه هیبرید معرفی شد
اخبار خودرو

امروز پرفروش‌ترین خودرو ساخت فورد امریکا، با چهره و پیشرانه جدید رونمایی شد. وانت فورد F-150 برای نخستین بار به محرک هیبریدی مجهز شده است،… ادامه مطلب ...

امروز پرفروش‌ترین خودرو ساخت فورد امریکا، با چهره و پیشرانه جدید رونمایی شد. وانت فورد F-150 برای نخستین بار به محرک هیبریدی مجهز شده است، که با این امکان می‌تواند برای راننده، رانندگی تا شعاع حرکتی 1120 کیلومتر را فراهم کند؛ به نظر می‌رسد که مدیران فورد برای این خودرو تصمیم گرفته‌اند استراتژی حفظ نمای ظاهری و تحول در بخش فنی را ادامه دهند که همین موضوع سبب شده تا ما شاهد تغییرات گسترده‌ای در این خودرو نباشیم.

وانت فورد F-150 2021 با پیشرانه هیبرید معرفی شد

>> طراحی ظاهری

همان‌طور که بالا اشاره کردیم تغییرات ظاهری و بیرونی فورد F-150 زیاد نیست و چندان محسوس نیست اما واقعیت این است که طراحی قطعاتی چون کاپوت، درها و چراغ‌ها موردبازنگری قرارگرفته است. باید بگویم که این خودرو در جزییات بهبود پیداکرده که درنهایت نتیجه‌ای مطلوب را حاصل کرده است.

کمپانی فورد برای این خودرو شش‌تریم با طرح متفاوت برای جلوپنجره و چندین طرح برای رینگ‌ها در نظر گرفته است که مشتری می‌تواند از هر یک از این شش‌تریم را انتخاب کند ضمن این‌که بدنه خودرو را نیز می‌توان به‌صورت دو رنگ نیز سفارش داد.

در مورد طراحی کلی این دست از خودروها باید بگوییم که مهم‌ترین بخش در طراحی و نمای این دسته از خودروها (پیکاپ های و وانت‌ها) نمای جلو خودرو است. و در سایر نماها خیلی با طرح‌های متفاوتی رو به رو نمی‌شویم. که باید گفت فورد در این بخش سنگ تمام گذاشته است و پیکاپ غول آسای خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کرده است. کاپوت کشیده، جلو پنجره بسیار بزرگ و چراغ‌های نسبتاً بزرگ عمودی شکل مجهز به فناوری LED بر ابهت این خودرو افزوده است.

وانت فورد F-150 2021 با پیشرانه هیبرید معرفی شد

>>طراحی داخلی

در مورد طراحی داخل کابین باید بگوییم که با کابین لوکس و زیبا و البته باابهتی روبه‌رو هستیم و هنوز که هنوز هست کابین خودرو همانند نسل‌های قبلی طراحی‌شده که نشان از اصالت این خودرو و برند دارد. اما مهم‌ترین نکته درون کابین این خودرو نمایشگر 12.3 اینچی این خودرو است که در ترکیب با خط کروم کاری شده به پهن‌تر جلوه نشان دادن کابین کمک کرده است. اما این خودرو دارای آپشن هایی به شرح ذیل است:

وانت فورد F-150 2021 با پیشرانه هیبرید معرفی شد

>> مشخصات فنی

اما میرسیم به مهم‌ترین تغییر در وانت فورد F-150 جایی که  اضافه شدن نسخه‌ی هیبریدی یا اصطلاحا برقی-بنزینی همه مشتاقان این خودرو را شگفت زده کرده است به نحوی که مدیران فورد پیش‌بینی می‌کنند، 10 درصد فروش F-150 در سال آینده، از نوع هیبریدی این خودرو است. اما این پیکاپ غول آسای آمریکایی با چندین پیشرانه به بازار عرضه میشود که عبارت اند از:

در انتها باید بگوییم که قیمت فورد F-150 با پیشرانه‌ی پایه 3.3 لیتری تنفس طبیعی و بدنه‌ی استاندارد، حدود 30 هزار دلار خواهد بود و  مدل هیبرید نیز با امکانات پایه، ۳۵ هزار دلار قیمت‌گذاری شده است که البته با آپشن‌های کامل و تجهیزات فنی اضافی، تا 73 هزار دلار هزینه خرید خواهد داشت.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری