خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

نگاهی به لیفان X80 و 820 جدید، محصولات جدید شرکت خودروسازان بم!

نگاهی به لیفان X80 و 820 جدید، محصولات جدید شرکت خودروسازان بم!
اخبار خودرو

چندی پیش بود که شرکت خودروسازان بم اعلام کرد موفق به دریافت نمایندگی رسمی شرکت لیفان برای تولید محصولات این شرکت شده است. پس از آن، در اواخر… ادامه مطلب ...

چندی پیش بود که شرکت خودروسازان بم اعلام کرد موفق به دریافت نمایندگی رسمی شرکت لیفان برای تولید محصولات این شرکت شده است. پس از آن، در اواخر آبان امسال تصاویری از آغاز مراحل مونتاژ و تولید خودرو لیفان X70 نیز منتشر شد.

اما در ادامه این اتفاقات، چندی پیش مدیرعامل شرکت خودروسازان بم (بم خودرو) از فعالیتهای آینده این شرکت، برخی مسائل را بیان کرده است، که قصد داریم تا بصورت خلاصه درخصوص خودروهای آینده و درعین حال جدید این خودروساز خصوصی را به شما اعلام کنیم.

لیفان که پیش‌تر با کرمان‌موتور از دیگر شرکت‌های گروه صنایع خودروسازی کرمان فعالیت می‌کرد، با توجه به زیرساخت مناسب خودروسازان بم، عملیات مونتاژ خود را به این شرکت واگذار کرد. خودروسازان بم در نظر دارد تا خودرو لیفان X۷۰  را در اواخر پاییز ۹۹ تولید کرده و بعد از آن به دنبال تولید مدل بزرگتر لیفان X80 بوده که یک SUV است. بعد از محقق شدن تولید لیفان X70، خودروسازان بم به دنبال تولید خودرو ۸۲۰ است.

مدیرعامل بم خودرو می‌گوید برنامه داریم تا سدان ۸۲۰ را با یک فیس لیفت جدید و با موتور بسیار مدرن و با حجم 1.5 لیتری توربوشارژ (TGDI) در بازار عرضه کنیم. همچنین وی می‌افزاید قرار است تا بین ۵ تا ۱۰هزار دستگاه را در عرض شش ماه تولید کرده که آن هم به دلیل زیرساخت موجود در شرکت است.

اما بگذارید نگاهی به دو محصول جدید این شرکت بی‌اندازیم:

 

لیفان X80

نگاهی به لیفان X80 و 820 جدید، محصولات جدید شرکت خودروسازان بم!

لیفان 820

گرچه که مدیرعامل شرکت خودروسازان بم گفته که قرار است تا نمونه فیس لیفت خودرو لیفان 820 را با موتور 1.5 لیتری توربوشارژ در ایران تولید کنیم؛ اما شرکت لیفان چین تاکنون نسخه جدیدی از این خودرو را حتی در چین رونمایی نکرده و احتمال دارد که 820 با تکنولوژی ایرانی، با چهره جدید رونمایی شود.

نگاهی به لیفان X80 و 820 جدید، محصولات جدید شرکت خودروسازان بم!

حال باید دید که این محصولات کی در ایران تولید شده و در آن موقع با چه سطح امکاناتی عرضه خواهد شد. البته قبل از همه، با وضعیت بد اقتصادی شرکت لیفان چین، باید دید که افق هردو شرکت ایرانی و چینی با وضعیت مذکور چگونه خواهد بود.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری