خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

محصول جدید پرشیاخودرو به دفتر مرکزی این شرکت آمد

محصول جدید پرشیاخودرو به دفتر مرکزی این شرکت آمد
اخبار خودرو

مدت‌هاست پرشیاخودرو قصد دارد نشان تجاری هونگچی را به ایران بیاورد و محصولاتش را به‌صورت SKD  و مونتاژی عرضه کند. حال به‌گفته منابع خبری سرانجام نمونه اولیه محصولات هونگچی پا به نمایندگی مرکزی پرشیاخودرو واقع در جاده مخصوص گذاشته و قرار است به‌زودی برنامه تولید و عرضه هونگچی H5 آغاز شود.

به گزارش «اخبار خودرو»، شرکت پرشیاخودرو که به‌عنوان نماینده ب‌ام‌و و مینی در ایران فعالیت می‌کند، کسب‌وکارهای جدیدی را در زمینه عرضه محصولات مولتی‌برند آغاز کرده، بنابراین چند وقتی است برنامه عرضه محصولات یک نشان تجاری جدید را نیز در کشور دنبال می‌کند.

محصول جدید پرشیاخودرو به دفتر مرکزی این شرکت آمد

مدت‌هاست پرشیاخودرو قصد دارد نشان تجاری هونگچی را به ایران بیاورد و محصولاتش را به‌صورت SKD  و مونتاژی عرضه کند. حال به‌گفته منابع خبری سرانجام نمونه اولیه محصولات هونگچی پا به نمایندگی مرکزی پرشیاخودرو واقع در جاده مخصوص گذاشته و قرار است به‌زودی برنامه تولید و عرضه هونگچی H5 آغاز شود. البته فعلا سه دستگاه از این سدان لوکس چینی در انبار پرشیاخودرو است و احتمالا به‌زودی با پلاک گذرموقت برای انجام تست‌های فنی و اخذ مجوزهای لازم راهی خیابان‌ها خواهند شد. 

محصول جدید پرشیاخودرو به دفتر مرکزی این شرکت آمد

هونگچی H5، سدان لوکس گروه FAW چین است و در اکثر بازارها با پیشرانه 1.8لیتری توربو  با توانایی ۱۷۸اسب‌بخار و ۲۵۰‌نیوتون‌متر معرفی شده، این خودرو به جعبه دنده ۶سرعته اتوماتیک مجهز بوده که توان پیشرانه را به چرخ های جلوی H5 می‌رساند.  در سال ۲۰۱۸، هونگچی H5 به‌دلیل برخی ویژگی‌ها به‌عنوان یکی از ایمن‌ترین خودروهای بازار چین شناخته شد. حالا باید دید پرشیاخودرو چه سیاستی را برای تولید و عرضه محصولات هونچگی در پیش می‌گیرد و آیا می تواند محصولات این نشان چینی را که اکثرا قیمت‌های بالایی هم دارند، با موفقیت در ایران به فروش برساند یا خیر.

محصول جدید پرشیاخودرو به دفتر مرکزی این شرکت آمد

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری