خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

قیمت پیکاپ جدید شرکت کرمان موتور مشخص شد + معرفی امکانات احتمالی

قیمت پیکاپ جدید شرکت کرمان موتور مشخص شد + معرفی امکانات احتمالی
اخبار خودرو

چندی است که شرکت کرمان موتور، تبلیغات پیکاپ جک T8 را در برخی از مجلات و روزنامه آغاز کرده است. همچنین اگر این تبلیغات را دنبال کنید، خواهید… ادامه مطلب ...

چندی است که شرکت کرمان موتور، تبلیغات پیکاپ جک T8 را در برخی از مجلات و روزنامه آغاز کرده است. همچنین اگر این تبلیغات را دنبال کنید، خواهید فهمید که این شرکت لوگو شرکت جک (JAC) را حذف کرده است. باتوجه به اخبار واصله محصولات جدید شرکت کرمان موتور، با برند اختصاصی KMC وارد بازار خواهد شد.

قیمت پیکاپ جدید شرکت کرمان موتور مشخص شد + معرفی امکانات احتمالی

در ادامه به این نتیجه رسیدیم که این شرکت، خودور جک T8 را با قیمت حدودی 599 میلیون تومان و برای موعد تحویل بهمن 99 آغاز کرده است. همچنین قیمت این خودرو قطعی نبوده و احتمال دارد باتوجه به تغییرات نرخ ارز، قیمت این پیکاپ چینی نیز تغییر کند.

آنطور که مشخص است، T8 با یک موتور 2 لیتری توربوشارژ که متصل به گیربکس 6 سرعته دستی است، وارد ایران خواهد شد. البته این موتور توانایی تولید 188 اسب بخار، قدرت و 290 نیوتن‌متر، گشتاور را دارد.

سیستم چهارچرخ محرک KMC T8 به شما این اجازه را می‌دهد تا در سرعتهای کم‌تر از‌ 80 کیلومتر بر ساعت، وضعیت رانندگی را از دو چرخ محرک به چهار چرخ محرک پر سرعت تغییر دهید. پس KMC T8 یک پیکاپ دودیفرانسیل است.

از امکانات این خودرو، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری