خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

قیمت پژو 207 اتوماتیک پانوراما توسط ایران خودرو مشخص شد

قیمت پژو 207 اتوماتیک پانوراما توسط ایران خودرو مشخص شد
اخبار خودرو

گروه صنعتی ایران‌خودرو احتمالاً طی هفته پیش رو دعوت‌نامه های خودرو پژو 207 پانوراما اتوماتیک را برای مشتریان این خودرو ارسال خواهد کرد و طبق… ادامه مطلب ...

گروه صنعتی ایران‌خودرو احتمالاً طی هفته پیش رو دعوت‌نامه های خودرو پژو 207 پانوراما اتوماتیک را برای مشتریان این خودرو ارسال خواهد کرد و طبق ادعای منابع خبری، این خودرو در دعوت‌نامه تسویه‌حساب خود اختلاف قیمت بیش از 50 میلیون تومانی نسبت به نسخه دستی خواهد داشت.

اما نکته مهم این خبر، تسویه‌حساب متقاضیان پژو 207 پانوراما اتوماتیک با موعد تحویل تابستان 99 طی هفته جاری صادر خواهد شد و گفته می‌شود که دعوت‌نامه این خودرو باقیمت 252 میلیون تومانی صادر می‌شود، این در حالی است که نسخه دنده‌ای این خودرو در تابستان برچسب قیمتی 152 میلیون تومانی خرده بود و اصلاً مشخص نیست که 100 میلیون اختلاف نسخه اتوماتیک و دستی این خودرو در تابستان به چه علتی است و ایران‌خودرو قیمت گیربکس 4 سرعته قدیمی و چینی هندی این خودرو را با مشتریان ایرانی چند حساب کرده است؟

در انتها باید گفت که آیا بهتر نیست سازمان دیگری که حمایت مصرف‌کننده را هم در نظر می‌گیرد به قیمت‌های اعلامی خودروسازان نظارت داشته باشد؟ آیا آشکار نیست شورای رقابت به مدیریت رضا شیوا هر چیزی را که خودروسازان می‌خواهند به خودروسازها می‌دهد و اصلاً جوانب حمایت از مصرف‌کننده را در نظر نمی‌گیرند؟ تمام این عوامل باعث ایجاد تورم و آشفته شدن بازار خودروی ایران و کالاهای اساسی می‌شوند و امیدواریم مسئولین رده‌بالای حکومتی و کشوری، فکری به وضعیتی که بعضی مسئولین بی‌فکر انجام می‌دهند بکنند و مانع بعضی از تصمیمات غلط بعضی از آقایان شوند.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری