خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

قیمت محصولات ایران‌خودرو، سایپا و سایر محصولات مونتاژی (17 آذر ماه)

قیمت محصولات ایران‌خودرو، سایپا و سایر محصولات مونتاژی (17 آذر ماه)
اخبار خودرو

در این گزارش قصد داریم به بررسی قیمت خودروهای داخلی در تاریخ 1399/09/17 بپردازیم. معیار و ملاک ما برای تهیه این گزارش سایت‌های دیوار و باما… ادامه مطلب ...

در این گزارش قصد داریم به بررسی قیمت خودروهای داخلی در تاریخ 1399/09/17 بپردازیم. معیار و ملاک ما برای تهیه این گزارش سایت‌های دیوار و باما بوده است.

در بررسی امروز بازار خودرو شاهد ثبات قیمت در اکثر محصولات و تا حدودی روند نزولی قیمت‌ها در بازار بعضی خودروهای داخلی به علت کاهش نرخ ارز، را شاهد هستیم این در حالی است که در هفته‌های گذشته با افزایش قیمت خودروها روبه‌رو بودیم که علت آن، افزایش نرخ ارز بود که در پی اخبارهای مجلس شورای اسلامی و ترور دانشمند هسته ایمان اتفاق افتاده بود سبب افزایش قیمت خودروها در بازار آزاد نسبت به‌روزهای گذشته شده بود. اما علت آن‌که این روزها بازار کاهشی شده است این است که بازار خودرو نسبت به‌روزهای گذشته ثبات بیشتری را تجربه می‌کند و آن‌چنان مثل دوران صعودی قیمت‌ها خریدوفروش نمی‌شود. این در حالی است که در روزهای گذشته با توجه به اخبار انتخابات آمریکا و انتخاب قطعی بایدن به‌عنوان رییس‌جمهور آمریکا، شاهد کاهش قیمت شدید ارز و دلار در کشور بودیم که به طبع آن این کاهش نرخ ارز روی بازار خودرو تأثیر گذاشته بود و در این بازار هم شاهد کاهش قیمت‌های نسبتاً شدیدی بودیم.

نکته: تمامی قیمت‌ها از سایت دیوار و باما استخراج‌شده‌اند و سایت نگاه خودرو هیچ‌گونه مسئولیتی، در برابر خریدار و فروشندگان خودرو ندارد.

مدل خودرو

سال تولید

وضعیت بدنه

میزان کارکرد خودرو

قیمت

مدل خودرو

سال تولید

وضعیت بدنه

میزان کارکرد خودرو

قیمت

مدل خودرو

سال تولید

وضعیت بدنه

میزان کارکرد خودرو

قیمت

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری