خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

قیمت محصولات ایران‌خودرو، سایپا و سایر محصولات مونتاژی (16 آذر ماه)

قیمت محصولات ایران‌خودرو، سایپا و سایر محصولات مونتاژی (16 آذر ماه)
اخبار خودرو

در این گزارش قصد داریم به بررسی قیمت خودروهای داخلی در تاریخ 1399/09/16 بپردازیم. معیار و ملاک ما برای تهیه این گزارش سایت‌های دیوار و باما… ادامه مطلب ...

در این گزارش قصد داریم به بررسی قیمت خودروهای داخلی در تاریخ 1399/09/16 بپردازیم. معیار و ملاک ما برای تهیه این گزارش سایت‌های دیوار و باما بوده است.

در بررسی امروز بازار خودرو شاهد افزایش قیمت در اکثر محصولات و تا حدودی شروع روند صعودی قیمت‌ها در بازار بعضی خودروهای داخلی به علت افزایش نرخ ارز، را شاهد هستیم و اکنون این فروشندگان هستند که قیمت خودروها را تعیین می‌کنند. که علت آن‌هم این است که بازار خودرو نسبت به‌روزهای گذشته از ثبات خارج‌شده است و آن‌چنان مثل دوران نزولی قیمت‌ها خریدوفروش کم نیست. این در حالی است که در روزهای گذشته با توجه به اخبار انتخابات آمریکا و انتخاب قطعی بایدن به‌عنوان رییس‌جمهور آمریکا، شاهد کاهش قیمت شدید ارز و دلار در کشور بودیم که به طبع آن این کاهش نرخ ارز روی بازار خودرو تأثیر گذاشته بود و در این بازار هم شاهد کاهش قیمت‌های نسبتاً شدیدی بودیم. اما امروز به علت افزایش نرخ ارز که در پی اخبارهای مجلس شورای اسلامی و ترور دانشمند هسته ایمان اتفاق افتاده است سبب افزایش قیمت خودروها در بازار آزاد نسبت به‌روزهای گذشته شده است.

نکته: تمامی قیمت‌ها از سایت دیوار و باما استخراج‌شده‌اند و سایت نگاه خودرو هیچ‌گونه مسئولیتی، در برابر خریدار و فروشندگان خودرو ندارد.

مدل خودرو

سال تولید

وضعیت بدنه

میزان کارکرد خودرو

قیمت

مدل خودرو

سال تولید

وضعیت بدنه

میزان کارکرد خودرو

قیمت

مدل خودرو

سال تولید

وضعیت بدنه

میزان کارکرد خودرو

قیمت

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری