خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

قیمت جدید لاستیکهای بارز اعلام شد (آذرماه 99)

قیمت جدید لاستیکهای بارز اعلام شد (آذرماه 99)
اخبار خودرو

به دنبال تصمیم جدید ستاد تنظیم بازار و دبیر انجمن صنعت تایر و لاستیک‌سازی کشور که مجوز افزایش 50 درصدی قیمت تایرهای سواری را رسماً به… ادامه مطلب ...

به دنبال تصمیم جدید ستاد تنظیم بازار و دبیر انجمن صنعت تایر و لاستیک‌سازی کشور که مجوز افزایش 50 درصدی قیمت تایرهای سواری را رسماً به شرکت‌های این صنعت بورسی در هفته‌های گذشته ابلاغ کردند، در هفته گذشته شرکت کویر تایر و همچنین طی روزهای گذشته قیمت جدید محصولات یزد تایر پس از افزایش 50 درصدی قیمت‌ها اعلام شد. و حال نوبت به شرکت لاستیک‌سازی بارز، یکی دیگر از تولیدکنندگان بزرگ لاستیک کشور نیز رسیده است که قیمت جدید محصولات خود را پس از تصویب افزایش 50 درصدی قیمت لاستیک اعلام کرده است که جزییات بیشتر آن را می‌توانید در جدول ذیل شاهد باشید.

اما گروه صنعتی بارز در سال 1373 شمسی فعالیت خود را آغاز کرده است و امروز بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی تایر در ایران است. این شرکت تایر مناسب طیف وسیعی از وسایل نقلیه و صنعتی را تولید می‌کند و محصولات آن به دوام و کارکرد مناسب در بازار ایران شهره‌اند. این شرکت در طول سالیان متمادی و با عقد قراردادهای مختلف موفق به انتقال تکنولوژی از روسیه و شرکت مارانگونی ایتالیا جهت تولید تایر رادیال با تسمه‌ی سیمی شد. به شرکت بارز با عقد قراردادی 10 ساله با شرکت کنتیننتال توانست ضمن ارتقای سطح فناوری تولید تایر رادیال برای خودروهای سواری، قدم در مسیر تولید تایر رادیال مناسب خودروهای سنگین و کامیون‌ها قدم بگذارد. درحال‌حاضر شرکت بارز کامل‌ترین و متنوع‌ترین سبد محصولات را برای خودروهای مختلف دارا است و همین امر سبب شده تا این برند ایرانی در صدر بهترین و پرفروش‌ترین تایر سازان ایران قرار بگیرد.

در ادامه می توانید قیمت جدید لاستیک های تولید شده توسط شرکت بارز را شاهد باشید:

قیمت جدید لاستیکهای بارز اعلام شد (آذرماه 99)
برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری