خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

قیمت تیپ پایه نمونه های جدید ساینا و کوئیک اعلام شد

قیمت تیپ پایه نمونه های جدید ساینا و کوئیک اعلام شد
اخبار خودرو

پس از انواع کش و قوس، بالاخره شورای رقابت بعد از تاخیر فراوان، قیمت دو خودرو کوییک S و ساینا S را اعلام کرد. البته بهتر است بدانید که زین… ادامه مطلب ...

قیمت تیپ پایه نمونه های جدید ساینا و کوئیک اعلام شد

در دی‌ماه امسال و در جلسه شورای رقابت تعیین قیمت خودروهای کوئیک s و ساینا s از طریق روش کلینیک تجاری به مرکز ملی رقابت واگذار شده بود. این در حالی است که تازه‌ترین اعلام شورای رقابت از انجام قیمت‌گذاری این دو خودرو برای سه ماهه پایان سال حکایت دارد. براین اساس، قیمت کارخانه ساینا اس 114 میلیون و 62 هزار و 500 تومان و قیمت کارخانه کوئیک اس 125 میلیون و 312 هزار و 500 تومان برای اعلام شد.

از ابتدای سال جاری که شورای رقابت که قیمت‌گذاری خودرو وارد شد هر سه ماه یکبار و براساس تورم بخشی بانک مرکزی قیمت خودروهای مشمول مورد محاسبه و جهت اجرا به خودروسازها ابلاغ و در نهایت فروش از طریق ثبت نام و انجام قرعه کشی انجام می‌شود. این در حالی است که اعلام اخیر شیوا به عنوان رئیس شورای رقابت، از این حکایت داشت که با بررسی‌ تورم بخشی برای وضعیت قیمتی خودروسازها، شورای رقابت تصمیم گرفت که هیچ افزایش قیمتی تا پایان سال اعمال نشود.

اما براساس اخبار، وی گفته بود که تورم بخشی از سوی بانک مرکزی برای ایران خودرو 14.1 درصد و برای سایپا 14.75 درصد اعلام شد که با توجه به افزایش نسبی بهره وری و کیفیت باید خودروسازان حدود 10 درصد افزایش قیمت می‌دادند اما با توجه به اینکه در حال حاضر قیمت در بازار خودرو کاهشی است و این روند ادامه پیدا می کند، همچنین به دلیل کرونا تقاضا در سال جاری پایین است، به دلیل جلوگیری از ایجاد هیجان در بازار خودرو هیچ افزایش قیمتی تا پایان سال نداریم.

قیمت تیپ پایه نمونه های جدید ساینا و کوئیک اعلام شد

از امکانات مشترک هردو خودرو، میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری