خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

فعالیت نمایشگاه داران خودرو از شنبه آغاز می‌شود

فعالیت نمایشگاه داران خودرو از شنبه آغاز می‌شود
اخبار خودرو

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: با توجه به اینکه وضعیت تهران نارنجی شده، نمایشگاه‌های ماشین از شنبه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

به گزارش «اخبار خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران،نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در خصوص کاهش قیمت خودرو در بازار آزاد، گفت: حدود ۲ هفته است که نمایشگاه های ماشین تعطیل هستند و هیچ خرید و فروشی در بازار آزاد صورت نگرفته است، اما دلالان خرید و فروش داشته اند. 

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو بیان کرد: با توجه به اینکه تهران از وضعیت قرمز خارج شده و نارنجی شده است و طبق مصوبه که مشاغل گروه شعلی ۲ می‌توانند از روز شنبه فعالیت خود را آغاز کنند، بنابراین نمایشگاه‌های ماشین نیز به فعالیت خود ادامه خواهند داد و از روز شنبه می توان درباره قیمت خودرو اظهار نظر کرد. 

کاشانی نسب بیان کرد: دلالان در فضای مجازی فعالیت دارند و اگر قیمتی در این فضا منتشر شده، ناشی از انجام معاملات به صورت مجازی است، حتی برخی از نمایشگاه های ماشین ممکن است به صورت مجازی فعالیت کنند. 

او بیان کرد: اگر بخواهیم طبق معاملات صورت گرفته در فضای مجازی بگوییم قیمت خودرو همچنان روند کاهشی دارد و انتظار می رود این روند همچنان ادامه دار باشد چرا که قیمت ارز رو به کاهش است. با افت نرخ ارز، قیمت انواع خودرو در بازار با کاهش همراه بوده، اما معاملات خودرو همچنان در نقطه صفر قرار دارد و خرید و فروشی انجام نمی‌شود. هرچقدر میزان تقاضا برای خرید کاهش پیدا کند قیمت‌ها نیز سیر نزولی را سریعتر طی می‌کند.

گفتنی است آنطور که فعالان بازار خودرو می گویند در یک هفته اخیر تعداد فروشندگان خودرو از تعداد متقاضیان فراتر رفته است.

قیمت ( میلیون تومان) 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری