خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

عقبگرد قیمت‌ها در بازار خودرو + قیمت جدید

عقبگرد قیمت‌ها در بازار خودرو + قیمت جدید
اخبار خودرو

قیمت خودروها در بازار طی چند روز گذشته دچار یک کاهش قیمت نسبی شده و تنها دلیل آن عرضه زیاد خودروسازان به بازار بوده است.

به گزارش «اخبار خودرو»،قیمت خودروها در بازار طی چند روز گذشته دچار یک کاهش قیمت نسبی شده و تنها دلیل آن عرضه زیاد خودروسازان به بازار بوده است. براساس گزارش میدانی، طی هفته جاری عرضه قابل توجهی از سوی خودروسازان به بازار شکل گرفته و باعث افت قیمت 10 تا 20 میلیون تومانی در اکثر محصولات داخلی شده است. بازار خودرو در حالی دچار کاهش قیمت شده است که بازارهای موازی مانند سکه و ارز تقریبا بدون تغییر مانده و فقط در بازار سرمایه شاهد عقبگرد شاخص بوده‌ایم.

احتمال آن میرود که طی روزهای آینده با کاهش نرخ ارز و عرضه بیشتر خودروسازان به بازار، مسیر قیمت خودرو همچنان رو به پایین باشد. در حال حاضر امروز سه شنبه در بازار خودرو، تیبا هاچ بک با قیمت 121 میلیون و مدل صندوقدار با قیمت 111 میلیون، پارس سال 199 میلیون، سمند ال ایکس 175 میلیون، 405 SLX و 206 تیپ 2 هر دو 183 میلیون، دنا پلاس 290 میلیون، پراید 131 حدود 100 میلیون، 405 بنزینی 175 و مدل دوگانه سوز 176 میلیون، کوییک معمولی 138 میلیون و مدل آر حدود 145 میلیون، پارس اتوماتیک حدود 290 میلیون و پارس دنده ای TU5 حدود 230 میلیون تومان قیمتگذاری شدند.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری