خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرکت تلفن همراه اوپو، سازنده خودروهای برقی می‌شود!

شرکت تلفن همراه اوپو، سازنده خودروهای برقی می‌شود!
اخبار خودرو

Oppo یک برند چینی سازنده تلفن‌های هوشمند است که طبق گزارشات به زودی وارد صنعت خودرو خواهد شد. اوپو قصد دارد به‌زودی خودروهای برقی را در… ادامه مطلب ...

Oppo یک برند چینی سازنده تلفن‌های هوشمند است که طبق گزارشات به زودی وارد صنعت خودرو خواهد شد. اوپو قصد دارد به‌زودی خودروهای برقی را در بازار هند عرضه کند و برنامه‌ریزی زمان تولید را آغاز کرده است. انتظار می‌رود اولین مدل این محصول، در سال ۲۰۲۳ یا اوایل ۲۰۲۴ عرضه گردد.

با این‌حال هنوز مشخصات اولین محصول تمام برقی اوپو مشخص نشده است اما بر‌اساس گمانه‌زنی‌ها با پیشرفت پروژه خودروی الکتریکی، ممکن است اطلاعاتی از جمله همکاری با سایر تولید‌کنندگان برای تولید محصول نهایی، ظرف یک ماه آینده فاش گردد.

در‌حال حاضر شایعات در مورد ساخت خودروهای اوپو داغ است. اگر‌چه خود شرکت، تا‌کنون به‌طور رسمی اعلام نکرده است که می‌خواهد خودرو بسازد اما از سال ۲۰۱۶ برای ثبت اختراعات مرتبط با خودرو اقدام کرده است. اوپو در سال ۲۰۲۱ برای ثبت بیش از ۶۰ پتنت مرتبط با خودرو درخواست داده است. شایان ذکر است که در کنفرانس توسعه‌دهندگان اوپو در ماه اکتبر، این شرکت راهکارهایی برای سناریوهای سفر نیز پیشنهاد داده است از جمله سیستم Oppo Carlink.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری