خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرایط فروش ون وانا با قیمت جدید اعلام شد (آذرماه 99)

شرایط فروش ون وانا با قیمت جدید اعلام شد (آذرماه 99)
اخبار خودرو

شرکت ایران‌خودرو دیزل که به تولید محصولات کار و تجاری گروه صنعتی ایران‌خودرو مشغول است، به‌تازگی افزایش قیمت شدیدی را برای محصولات تولیدی… ادامه مطلب ...

شرکت ایران‌خودرو دیزل که به تولید محصولات کار و تجاری گروه صنعتی ایران‌خودرو مشغول است، به‌تازگی افزایش قیمت شدیدی را برای محصولات تولیدی خود اعلام کرده است. این در حالی است که بازار ارز در حال کاهش قیمت و به طبع آن بازار خودرو نیز در حال کاهش قیمت است.

در طرح فروش آذرماه این خودروی ون، ایران‌خودرو قیمت قطعی 892 میلیون تومانی را در نظر گرفته است و بدون تغییر نسبت به شرایط فروش قبل، مشتریان می‌توانند به دو روش مختلف نسبت به ثبت‌نام این خودرو اقدام کنند. شرایط فروش اول به‌صورت نقدی و موعد تحویل آن‌هم اسفندماه امسال خواهد بود.

طرح فروش دوم امکان خرید این خودرو به‌صورت نقدی چندمرحله‌ای را فراهم می‌کند، هرچند امکان خرید این خودرو به‌صورت اقساطی نیز ممکن شده است که جزییات بیشتر و مبالغ تعیین‌شده برای پیش‌پرداخت آن را می‌توانید در جدول فروش زیر شاهد باشید.

متقاضیان و مشتریان اکنون می‌توانند این خودرو را با شرایطی که در جدول زیر مشخص‌شده است به‌صورت نقد و اقساط و با موعد تحویل اسفند 99 تا اردیبهشت‌ماه سال 1400 خریداری نمایند.

شرایط فروش ون وانا با قیمت جدید اعلام شد (آذرماه 99)
برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری