خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرایط فروش وانت کارا توسط گروه بهمن اعلام شد (آبان ماه 99)

شرایط فروش وانت کارا توسط گروه بهمن اعلام شد (آبان ماه 99)
اخبار خودرو

شرکت خودروسازی بهمن موتور برای چندمین بار متوالی شرایط فروش خودروهای کار و تجاری خود را با افزایش قیمت سرسام‌آور اعلام کرد که در این شرایط… ادامه مطلب ...

شرکت خودروسازی بهمن موتور برای چندمین بار متوالی شرایط فروش خودروهای کار و تجاری خود را با افزایش قیمت سرسام‌آور اعلام کرد که در این شرایط فروش قیمت وانت کارا تک کابین و دو کابین را افزایش داده است. این افزایش قیمت چندباره محصولات گروه بهمن در حالی اعلام می‌شود که نهادهای نظارتی توضیحی در خصوص رویکرد این شرکت اعلام نمی‌کنند و مشخص نیست که سایر تولیدات مربوط به این خودروساز با چه سیاستی در بازار توزیع می‌شود و چرا هیچ سازمانی علی‌الخصوص سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده و شورای رقابت جلوی افزایش قیمت شدید این محصولات را نمی‌گیرد.

به‌هرحال قرار است شرکت بهمن موتور قصد دارد فروش نقدی وانت کارا تک کابین و دو کابین مجهز به‌فرمان هیدرولیک با تجهیزات جدید داخلی را از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 18 آبان ماه آغاز کند که متقاضیان می‌توانند تا ساعت 18 همان روز نسبت به ثبت‌نام این دو مدل وانت اقدام کنند.

بر اساس این اطلاعیه ثبت‌نام فقط اینترنتی بوده و فقط از طریق نشانی https://bahman.iranecar.com/ مشتریان اقدام به ثبت‌نام خودرو موردنظر خودنمایند؛ همچنین این خودروها فاقد حق صلح هستند. در ضمن محدودیت کد ملی نیز اعمال‌شده و امکان ثبت‌نام برای هر کد ملی یا شناسه ملی یک دستگاه خواهد بود.

 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری