خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرایط فروش محصولات گروه بهمن همراه با افزایش قیمت اعلام شد (دی ماه 99)

شرایط فروش محصولات گروه بهمن همراه با افزایش قیمت اعلام شد (دی ماه 99)
اخبار خودرو

بهمن موتور شرایط فروش نقدی جدید وانت‌های کارا و پیکاپ دو کابین کاپرا 2 را اعلام کرد. این شرایط فروش در روز دوشنبه 13 دی‌ماه برای خودرو کاپرا… ادامه مطلب ...

بهمن موتور شرایط فروش نقدی جدید وانت‌های کارا و پیکاپ دو کابین کاپرا 2 را اعلام کرد. این شرایط فروش در روز دوشنبه 13 دی‌ماه برای خودرو کاپرا 2، وانت کارا تک کابین و دو کابین فعال خواهد شد و از ساعت 9 صبح تا 18 متقاضیان می‌توانند این خودروها را ثبت‌نام کنند. همچنین در بخشنامه‌های جدید این خودروساز خصوصی، زمان تحویل خودروها را حداکثر 30 روز اعلام کرده است. اما نکته قابل‌توجه مهم این بخشنامه این است که گروه بهمن و شرکت بهمن موتور، قیمت سه پیکاپ و وانت خود را در این طرح فروش افزایش داده است.

اما پیکاپ کاپرا 2 با افزایش قیمت نسبت به گذشته عرضه‌شده و قیمت آن از 495 میلیون تومان در کارخانه به 560 میلیون تومان رسیده است.  وانت کارا تک کابین و دو کابین هم همراه با افزایش قیمت عرضه‌شده‌اند که قیمت مدل تک کابین این خودرو 210 میلیون تومان و مدل دوکابین 225 میلیون تومان است که افزایش قیمت حدود 6 الی 10 میلیون تومانی را تجربه می‌کنند؛ البته گروه بهمن و بهمن موتور نیز نسخه جدید و تیپ 3 این خودروی کار و تجاری را به بازار ارائه داده‌اند.

اما این خودروساز به تازگی خودرو دیگنیتی پرایم را هم به بازار معرفی کرده است که این روزها بسیاری منتظر قیمت گذاری و نحوه عرضه این خودرو به بازار هستند.

بر اساس این اطلاعیه ثبت‌نام فقط اینترنتی بوده و فقط از طریق نشانی https://bahman.iranecar.com/ مشتریان اقدام به ثبت‌نام خودرو موردنظر خودنمایند؛ همچنین این خودروها فاقد حق صلح هستند. در ضمن محدودیت کد ملی نیز اعمال‌شده و امکان ثبت‌نام برای هر کد ملی یا شناسه ملی یک دستگاه خواهد بود.

 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری