خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرایط فروش محصولات گروه بهمن اعلام شد (آذرماه 99)

شرایط فروش محصولات گروه بهمن اعلام شد (آذرماه 99)
اخبار خودرو

بهمن موتور شرایط فروش نقدی جدید وانت‌های کارا و پیکاپ دو کابین کاپرا 2 را اعلام کرد. این شرایط فروش در روز دوشنبه 17 آذرماه برای خودرو کاپرا… ادامه مطلب ...

بهمن موتور شرایط فروش نقدی جدید وانت‌های کارا و پیکاپ دو کابین کاپرا 2 را اعلام کرد. این شرایط فروش در روز دوشنبه 17 آذرماه برای خودرو کاپرا 2 و برای وانت‌های کارا در تاریخ 18 آذرماه فعال خواهد شد و از ساعت 9 صبح تا 18 متقاضیان می‌توانند این خودروها را ثبت‌نام کنند. همچنین در بخشنامه‌های جدید این خودروساز خصوصی، زمان تحویل خودروها را حداکثر 30 روز اعلام کرده است.

اما قیمت اعلام‌شده برای کاپرا 2، 495 میلیون و 700 هزار تومان است و خودرو در مدل 99 و در هفته سوم دی‌ماه تحویل داده می‌شود. تنها رنگ موجود برای سفارش سفید است.

اما پیکاپ کاپرا 2 با کاهش قیمت نسبت به گذشته عرضه‌شده و قیمت آن از 510 میلیون تومان در کارخانه به 495 میلیون و 700 هزار تومان رسیده است. در بخشنامه‌ای دیگر هم وانت کارا تک کابین و دو کابین با حفظ قیمت عرضه‌شده‌اند و گروه بهمن و بهمن موتور نیز نسخه جدید و تیپ 3 این خودروی کار و تجاری را ارائه داده‌اند.

در طرح فروش وانت کارا، نسخه تک کابین 203 میلیون و 700 هزار تومان و نمونه دو کابین 216 میلیون و 700 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

بر اساس این اطلاعیه ثبت‌نام فقط اینترنتی بوده و فقط از طریق نشانی https://bahman.iranecar.com/ مشتریان اقدام به ثبت‌نام خودرو موردنظر خودنمایند؛ همچنین این خودروها فاقد حق صلح هستند. در ضمن محدودیت کد ملی نیز اعمال‌شده و امکان ثبت‌نام برای هر کد ملی یا شناسه ملی یک دستگاه خواهد بود.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری