خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرایط فروش فوق‌العاده محصولات پرتیراژ شرکت ایران خودرو اعلام شد + محدودیت‌ها

شرایط فروش فوق‌العاده محصولات پرتیراژ شرکت ایران خودرو اعلام شد + محدودیت‌ها
اخبار خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو، شرایط فروش فوق‌العاده برخی از محصولات خود را اعلام کرد. این شرایط فروش که قرار است از روز سه شنبه مورخ 99/07/22 آغاز… ادامه مطلب ...

گروه صنعتی ایران خودرو، شرایط فروش فوق‌العاده برخی از محصولات خود را اعلام کرد. این شرایط فروش که قرار است از روز سه شنبه مورخ 99/07/22 آغاز شود، تا روز پنجشنبه مورخ 99/07/24 ادامه خواهد داشت. در این شرایط فروش که شرکت ایران خودرو اعلام کرده، چهار خودرو پارس بنزینی، پژو 206 صندوقدار، پژو 207 دستی (فرمان هیدرولیک) و سمند LX قابل درخواست بوده و درصورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان می‌توانند تا خودرو را با قیمت مصوب و قطعی خریداری کنید. در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو هیچگونه سود مشارکت و یا سود انصرافی در نظر گرفته نشده است.

در شرایط فروش مذکور، قیمت پژو پارس بنزینی، حدود 97 میلیون و 746 هزار تومان، خودرو پژو 206 صندوقدار با قیمت 104 میلیون و 797 هزار تومان، همچنین پژو 207 دستی نیز با قیمت 121 میلیون و 65 هزار تومان و در آخر نیز خودرو سمند Lx با قیمت 93 میلیون و 605 هزار تومان به‌فروش خواهد رسید. البته بهتر است بدانید که موعد تحویل هر چهار خودرو، حداکثر 90 روز ذکر شده است.

شرایط فروش فوق‌العاده محصولات پرتیراژ شرکت ایران خودرو اعلام شد + محدودیت‌ها

همچنین شرکت ایران خودرو بیان کرده که لازم نیست در این شرایط فروش، وجهی را به شرکت واریز کنید و همچنین در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

همچنین در این شرایط فروش نیز برخی محدودیت‌هایی نیز فعال بوده که میتوانید در زیر مطالعه فرمائید.

1. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق خواهد گرفت.

2. متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) خواهد بود.

3. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است.

4. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو تا یک سال وجود ندارد.

5. متقاضی باید در هنگام ثبت درخواست، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت بانکی که به نام خودش است، برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

6. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

7. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب خواهد شد، باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان قرار داشته باشد.

8. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

9. گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل شده و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1،000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

10. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى مانده و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان خواهد شد.

 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری