خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرایط فروش فوق‌العاده محصولات جدید شرکت ایران خودرو اعلام شد

شرایط فروش فوق‌العاده محصولات جدید شرکت ایران خودرو اعلام شد
اخبار خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو، شرایط فروش فوق‌العاده برخی محصولاتش را اعلام کرد. در این شرایط فروش که قرار است از روز دوشنبه مورخ 99/07/14 آغاز… ادامه مطلب ...

گروه صنعتی ایران خودرو، شرایط فروش فوق‌العاده برخی محصولاتش را اعلام کرد. در این شرایط فروش که قرار است از روز دوشنبه مورخ 99/07/14 آغاز شود، بمدت سه روز اعتبار خواهد داشت. در این شرایط فروش که شرکت ایران خودرو اعلام کرده است، سه خودروی رانا پلاس، سورن پلاس و وانت آریسان قابل درخواست بوده و درصورت برنده شدن در قرعه‌کشی، می‌توانید خودرو را با قیمت مصوب و قطعی خریداری کنید. در شرایط فروش مذکور، قیمت وانت آریسان 120 میلیون و 563 هزار تومان، خودرو رانا پلاس با قیمت 144 میلیون و 800 هزار تومان و در آخر نیز خودرو جدید ایکو سورن پلاس با قیمت 147 میلیون و 712 هزار تومان به‌فروش خواهد رسید. موعد تحویل هر سه خودرو نیز حداکثر 90 روز ذکر شده است.

لازم بذکر است که جز خودروی رانا پلاس که با طیف رنگی سفید، خاکستری متالیک، مشکی، نقره‌ای و گیلاسی موجود است، دو خودروی بعدی فقط با رنگ سفید عرضه خواهند شد.

همچنین شرکت ایران خودرو بیان کرده که لازم نیست در این شرایط فروش، وجهی را به شرکت واریز کنید و همچنین در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند. همچنین در این شرایط فروش نیز برخی محدودیت‌ها فعال بوده، بطوریکه متقاضیان نباید پلاک فعال داشته باشند، همچنین باید گواهینامه رانندگی را ارائه داده و شماره موبایل نیر بنام خودشان باشد.

شما مخاطبین پایگاه خبری نگاه خودرو می‌توانید علاوه بر مشاهده شرایط فروش منتشره توسط شرکت ایران خودرو، برای اطلاع از هر نوع اخبار به وبسایت این شرکت مراجعه کنید.

شرایط فروش فوق‌العاده محصولات جدید شرکت ایران خودرو اعلام شد

 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری