خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرایط فروش فوری و اقساطی محصولات چری آغاز شد (آذرماه ۹۹)

شرایط فروش فوری و اقساطی محصولات چری آغاز شد (آذرماه ۹۹)
اخبار خودرو

به‌تازگی (13 آذرماه 1399) شرکت مدیران خودرو شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات چری را با موعد 45 روزه اعلام کرد. در این طرح فروش افزایش و یا… ادامه مطلب ...

به‌تازگی (13 آذرماه 1399) شرکت مدیران خودرو شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات چری را با موعد 45 روزه اعلام کرد.

در این طرح فروش افزایش و یا کاهش قیمتی نسبت به بخشنامه قبلی رخ نداده و همچنان این خودروساز خصوصی، محصولاتش را با قیمت‌های چند هفته قبل عرضه می‌کند که انتظار می‌رفت با توجه به کاهش قیمت نرخ ارز در بازار و همچنین سقوط قیمت شدید محصولات چری در بازار، مدیران خودرو شرایط فروش خود را همراه با کاهش شدید قیمت‌ها اعلام کند که این عمل انجام نشده است. اما به‌هرحال در این طرح فروش چری آریرو 5 توربو، چری آریرو 6 توربو، چری تیگو 5 تنفس طبیعی و چری تیگو 7 به فروش می‌رسند و متقاضیان می‌توانند تا در صورت تمایل از طرح فروش اقساطی مدیران خودرو با نرخ تسهیلات 21 درصد استفاده کنند.

در این طرح فروش مدیران خودرو، محصول جدیدی معرفی نشده و فعلاً همان خودروی قبلی چری در دسترس بازار قرارگرفته است و خبری از چری تیگو 8، چری اکسید و چری تیگو 5 توربو AT فعلا نیست.

لازم بذکر است که موعد تحویل تمامی این خودروها، 45 روزکاری است.

نکته: تمامی خودروهای این لیست را مصرف کنندگان میتوانند با قیمت های بسیار پایین تر حدود 100 الی 200 میلیون تومان ارزان تر در بازار آزاد تهیه نمایند و خرید این خودروها با این قیمت اصلا و ابدا توصیه نمیشود.

شرایط فروش فوری و اقساطی محصولات چری آغاز شد (آذرماه ۹۹)

 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری