خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

شرایط فروش فوری و اقساطی محصولات ام وی ام آغاز شد (آذرماه ۹۹)

شرایط فروش فوری و اقساطی محصولات ام وی ام آغاز شد (آذرماه ۹۹)
اخبار خودرو

به‌تازگی (13 آذرماه 1399) شرکت مدیران خودرو شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام‌وی‌ام را با موعد 45 روزه اعلام کرد. در این طرح فروش افزایش… ادامه مطلب ...

به‌تازگی (13 آذرماه 1399) شرکت مدیران خودرو شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام‌وی‌ام را با موعد 45 روزه اعلام کرد.

در این طرح فروش افزایش و یا کاهش قیمتی نسبت به بخشنامه قبلی رخ نداده و همچنان این خودروساز خصوصی، محصولاتش را با قیمت‌های چند هفته قبل عرضه می‌کند که انتظار می‌رفت با توجه به کاهش قیمت نرخ ارز در بازار و همچنین سقوط قیمت شدید محصولات ام وی‌ام در بازار مدیران خودرو شرایط فروش خود را همراه با کاهش شدید قیمت‌ها اعلام کند که این عمل انجام نشده است. اما به‌هرحال در این طرح فروش نسخه‌های مختلف ام وی‌ام 315، ایکس 22، ایکس 33 و ایکس 55 به فروش می‌رسند و متقاضیان می‌توانند تا در صورت تمایل از طرح فروش اقساطی مدیران خودرو با نرخ تسهیلات 21 درصد استفاده کنند.

در این طرح فروش مدیران خودرو، محصول جدیدی معرفی نشده و فعلاً همان خودروی قبلی MVM در دسترس بازار قرارگرفته است. ام وی‌ام 315 پلاس و ام وی‌ام X33S AT Sport جز محصولاتی هستند که این خودروساز در ماه‌های گذشته آن‌ها را به بازار معرفی کرده و حال پس از افزایش قیمت چند هفته قبل، فروش آن‌ها را به‌صورت نقدی و اقساطی آغاز نموده است.

لازم بذکر است که موعد تحویل تمامی این خودروها، 45 روزکاری است.

نکته: تمامی خودروهای این لیست را مصرف کنندگان میتوانند با قیمت های بسیار پایین تر حدود 100 الی 200 میلیون تومان ارزان تر در بازار آزاد تهییه نمایند و خرید این خودروها با این قیمت اصلا و ابدا توصیه نمیشود.

شرایط فروش فوری و اقساطی محصولات ام وی ام آغاز شد (آذرماه ۹۹)
برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری