خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

سایپا به طور رسمی تولید شاسی‌بلند واقعی را تایید کرد + زمان و عرضه

سایپا به طور رسمی تولید شاسی‌بلند واقعی را تایید کرد + زمان و عرضه
اخبار خودرو

صبح امروز بود که مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسمی از آغاز پروژه تولید یک SUV واقعی در گروه خودروسازی سایپا خبر داد. سلیمانی در ادامه… ادامه مطلب ...

صبح امروز بود که مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسمی از آغاز پروژه تولید یک SUV واقعی در گروه خودروسازی سایپا خبر داد. سلیمانی در ادامه بیان کردند که نخستین خودرو SUV آفرودی با نشان ایرانی که در کشور تولید خواهد شد، خبر داد. همچنین چندی پیش ما در پایگاه خبری نگاه خودرو در چند نوبت به این شاسی‌بلند پرداختیم و به عنوان اولین رسانه خودرویی کشور، نام و کاتالوگ اختصاصی این خودرو را که توسط شرکت زامیاد طراحی شده بود را منتشر کردیم. اما بهتر است بدانید که نام اولین شاسی‌بلند واقعی تولیدی در بین خودروسازان دولتی کشور، زامیاد تیوان نام دارد.

سایپا به طور رسمی تولید شاسی‌بلند واقعی را تایید کرد + زمان و عرضه

سلیمانی در خصوص شاسی‌بلند جدید گروه سایپا نیز گفت: این محصول نخستین خودرو SUV بومی‌سازی شده در داخل کشور خواهد بود و ویژگی‌های دو دیفرانسیل و شاسی مستقل در آن دیده می‌شود که این موضوع قابلیت، توان و کیفیت قابل ملاحظه‌ای به این خودرو می‌بخشد و آن را به خودرویی آفرودی و سرسخت تبدیل می‌کند. وی افزود: با ورود این محصول به بازار، صنعت خودرو ایران پس از سال‌ها شاهد تولید یک خودرو متفاوت در داخل کشور خواهد بود.

در زیر میتوانید کاتالوگ زامیاد تیوان را مشاهده کنید.

 

همچنین سلیمانی در این گفتگو بیان کرد که از نیمه دوم سال جاری تا پایان سال آینده با ورود خودروهای گروه ساینا جدید، کوییک جدید، شاهین، کراس‌اوور SP100 کراس و همچنین شاسی‌بلند مذکور، به خانواده محصولات سایپا، تحولی اساسی در سبد محصولات این گروه خودروسازی ایجاد شده و تصویر ذهنی مشتریان عزیز و جامعه نسبت به سایپا تغییر خواهد کرد.

باتوجه به اخبار واصله، زامیاد تیوان و نمونه نهایی خودرو زامیاد پادرا پلاس که تفاوتی اندک با نمونه اولیه که چندی پیش معرفی شد دارد، احتمالا بزودی هردو این خودروها، رونمایی و معرفی شوند.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری