خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

زمان رونمایی از ابرخودرو جدید فراری، Icona، مشخص شد

زمان رونمایی از ابرخودرو جدید فراری، Icona، مشخص شد
اخبار خودرو

فراری در حال آماده سازی یک ابرخودرو جدید از سری Icona است و این موضوع بر هیچ‌کس پوشیده نیست. پلاک Icona فراری مختص پروژه‌های خاص با تولید… ادامه مطلب ...

فراری در حال آماده سازی یک ابرخودرو جدید از سری Icona است و این موضوع بر هیچ‌کس پوشیده نیست. پلاک Icona فراری مختص پروژه‌های خاص با تولید محدود است و هدف خودروهایی با این پلاک، مجموعه‌ دارانی هستند که به جمع آوری طراحی‌های سفارشیِ الهام گرفته از مدل‌های تاریخی فراری علاقه دارند. خودروهای بادپا Monza Sp1 و Sp2، که در سال ۲۰۱۸ و به صورت محدود عرضه شدند روح برخی از نمادین‌ترین خودروهای مسابقه‌ای فراری در دهه ۱۹۵۰، مانند Monza750و 860 را در خود دارند.

گفته می‌شود که پروژه بعدی فراری، Icona، از فراری P4 330 الهام گرفته، خودرویی که در سال ۱۹۶۷، ۲۲۴ ساعت Le Mans را در مقام دوم به پایان رساند. شایعات خبر از آن می‌دادند که Ferrari Icona جدید در ماه نوامبر رونمایی می‌شود و حالا تاریخ دقیق مشخص شده.

زمان رونمایی از ابرخودرو جدید فراری، Icona، مشخص شد

جزئیات بیش‌تری فاش نشده، اما هفته گذشته عکاس ما توانست مخفیانه نسخه اولیه این خودرو را در حال انجام آزمایشات اولیه در مارانلو ببیند و از آن عکس بگیرد. اتومبیل به خوبی استتار شده بود اما می‌شد حدس زد که بر اساس Ferrari Laferrari Aperta طراحی شده، با اسپویلرهای عقب برجسته، ارتفاع کمتر و گلگیرهایی عریض‌تر، آینه‌های جانبی این خودرو هم از P4 330 الهام گرفته‌اند.

زمان رونمایی از ابرخودرو جدید فراری، Icona، مشخص شد

به گفته منابع مختلف، تعداد این خودرو به حدود ۳۰۰ نمونه محدود خواهد بود، که اگر اینگونه باشد، Icona جدید، از Monza Sp1 و Sp2 که در مجموع ۴۹۹ عدد از آن‌ها تولید شده بود هم نادرتر خواهد بود. هرچند چنین انحصاری بهای بالایی هم خواهد داشت، انتظار می‌رود قیمت این خودرو بین ۲.۵ تا ۳ میلیون دلار باشد. به هر حال ماه آینده، هنگامی که از Ferrari Icona جدید رونمایی شود از جزئیات بیش‌تری باخبر خواهیم شد.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری