خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

روند کاهش قیمت جی‌ام‌سی S350 سرعت گرفت!

روند کاهش قیمت جی‌ام‌سی S350 سرعت گرفت!
اخبار خودرو

سال 1399 بود که خودرو جی ام سی S350 به صورت رسمی وارد خطوط مونتاژی شرکت ریگان خودرو شد؛ این شرکت که به نظر می‌رسد تنها توانسته باشد 120… ادامه مطلب ...

سال 1399 بود که خودرو جی ام سی S350 به صورت رسمی وارد خطوط مونتاژی شرکت ریگان خودرو شد؛ این شرکت که به نظر می‌رسد تنها توانسته باشد 120 دستگاه از این خودرو را وارد و مونتاژ کند؛ قیمتی در حدود یک میلیارد و چهل میلیون تومان را برای S350 اعلام کرد. اما پس از فروش عجیب و غریب این خودرو و اختصاص ندادن آن به حواله داران خودرو کوپا، بعدها مدیرعامل سابق ریگان خودرو قیمت JMC S350 را حدود یک میلیارد و چهارصد و هفتاد میلیون تومان اعلام نمود.

لازم به ذکر است که طی ماه‌های گذشته، یک چهارم تیراژ تولیدی این خودرو، به صورت احتکاری از یک پارکینگ در استان کرمان یافت شده که معلوم نیست انگیزه محتکر این تعداد خودرو چه بوده است؟!

این را هم بخوانید:

این را هم بخوانید:

یک‌چهارم JMC S350 مونتاژ شده ریگان‌خودرو، بصورت احتکاری توسط پلیس کشف شد!

روند کاهش قیمت جی‌ام‌سی S350 سرعت گرفت!

اما اکنون که در آذرماه سال 1400 قرار داریم، با جستجویی در پلت‌فرم های خرید و فروش، می‌توان فهمید که حتی برخی مالکان حاضر به فروش اس350 با قیمتی در حدود یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان هم هستند! با این وجود و با پیگیری خبرنگار پایگاه خبری نگاه خودرو، می‌شود دید که بسیاری از افرادی که در این مدت، قصد فروختن این خودرو را داشتند، به در بسته خورده و مشتریان بسیار کمی و با قیمت بسیار کمتر درخواست خرید JMC S350 را داشته‌اند.

مشخصات JMC S350

JMC S350 مجهز به یک موتور 2 لیتری توربوشارژ بوده که با اتصال به گیربکس 6 سرعته ZF، توانایی تولید 202 اسب بخار، قدرت و 325 نیوتن متر، گشتاور را دارد. هم‌چنین بهتر است بدانید که این خودرو دارای شاسی مستقل بوده و ابعادی 4798 میلی متری در طول، 1895 میلی متری در عرض، 1855 کیلوگرم وزن دارد. لازم به ذکر است که اس350 دو دیفرانسیل می‌باشد.

از امکانات مهم JMC S350 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری