خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

خرید و فروش خودرو در نقطه صفر است/ پراید ۱۰۵ میلیون تومانی هم خریدار ندارد

خرید و فروش خودرو در نقطه صفر است/ پراید ۱۰۵ میلیون تومانی هم خریدار ندارد
اخبار خودرو

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو اظهار داشت: حدود 40 تا 45 روز است که معامله‌ای در بازار خودرو چندان انجام نمی‌شود که بگوییم قیمت‌ها دقیقا چه میزان است اما آنچه که روی کاغذ است نشان می‌دهد که پرایدی که تا هفته پیش 127تا 128 میلیون بود دیروز 105 میلیون تومان قیمت داده شد.

به گزارش «اخبار خودرو» به نقل از ایلنا،سعید موتمنی، رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو در مورد آخرین وضعیت بازار خودرو اظهار داشت: بازار خودرو در رکود کامل است و خرید و فروش در نقطه صفر است. فروشنده در بازار خودرو زیاد شده اما خریدار کم است، با کاهش قیمت ارز از هفته گذشته قیمت خودرو نیز پایین آمده است.  هر روز که می‌گذرد نسبت به روز گذشته قیمت خودرو پایین‌تر می‌آید.

وی در ادامه افزود:‌ حدود 40 تا 45 روز است که معامله‌ای در بازار خودرو چندان انجام نمی‌شود که بگوییم قیمت‌ها دقیقا چه میزان است اما آنچه که روی کاغذ است نشان می‌دهد که پرایدی که تا هفته پیش 127 تا 128 میلیون بود دیروز 105 میلیون تومان قیمت داده شده، اگر قیمت ارز همچنان کاهش پیدا کند به زیر کانال 100 میلیون تومان می‌رسد.

موتمنی همچنین اظهار داشت: پژو 206 تیپ دو از 250 تا 260 میلیون تومان در هفته گذشته به 218 تا 220 میلیون تومان و پژو 405 و سمند که در کنال 240 میلیون تومان بود الان در کانال 210 تا 215 میلیون تومان بوده است.

رییس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو در پایان تصریح کرد: بازار خودرو با قیمت ارز ارتباط نزدیک دارد، کوچکترین نوسان در بازار ارز تاثیر خود را در بازار خودرو می‌گذارد. اگر قیمت ارز به زیر 25 هزار تومان بیاید، پراید هم مثل شهریور به زیر 100 میلیون تومان می‌رسد.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری