خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

جک X7 برای گذراندن تست، توسط کرمان موتور وارد کشور شد + تصاویر و نام جدید

جک X7 برای گذراندن تست، توسط کرمان موتور وارد کشور شد + تصاویر و نام جدید
اخبار خودرو

سال 97 بود که چندین دستگاه جک S7 برای پشت سر گذاشتن برخی تست تطبیقی و بازارسنجی، وارد کشور شدند. البته تا چندی پیش هم این خودرو در داخل کشور… ادامه مطلب ...

سال 97 بود که چندین دستگاه جک S7 برای پشت سر گذاشتن برخی تست تطبیقی و بازارسنجی، وارد کشور شدند. البته تا چندی پیش هم این خودرو در داخل کشور و در حال تست دیده شده بود. اما چندی پیش شایعه حضور در ایران و با نمونه جدیدتر که در برخی بازارها با نام جک X7 و در برخی دیگر با نام S7 PRO شناخته شده است، قوت گرفت.

همچنین تعدادی تصاویر بدستمان رسیده بود که بدلیل برخی شرایط توانایی انتشار آن را نداشتیم. اما اکنون تصاویری را توسط برخی مخاطبین دریافت کردیم، از حضور جک X7 با پلاک گذر موقت در ایران. البته تصاویر دیگری نیز در اختیار داریم که نشاندهنده حضور این خودرو در پارکینگ شرکت کرمان موتور است.

جک X7 برای گذراندن تست، توسط کرمان موتور وارد کشور شد + تصاویر و نام جدید

البته شاید با دیدن این تصاویر و یا تصاویر دیگر، برایتان جای سوال باشد که چرا لوگو برند جک از این خودرو حذف شده است؟ پس در جواب بهتر است بگوییم که شرکت کرمان موتور هم مانند برخی خودروسازان خصوصی دیگر، قرار است تا محصولات جدید برند جک (JAC) را با برند و لوگو اختصاصی خود که KMC نام دارد، عرضه کند. برند KMC مخفف (KERMAN MOTOR COMPANY) بوده که در ترجمه فارسی همان کمپانی کرمان موتور است. همچنین باتوجه به اخبار واصله، نام این خودرو در صورت ورود با برند KMC، کی7 (K7) نام خواهد گرفت.

جک X7 برای گذراندن تست، توسط کرمان موتور وارد کشور شد + تصاویر و نام جدید

معرفی

 

شرکت جک چین، چندی است که با تولید محصولات سری X (شاسی بلند) و A (سدان) وارد فاز جدیدی در طراحی و تولید شده است. همانطور که مشاهده کردید، بطور عام دیگر محصولات جدید شرکت جک، اصطلاحا کپی برداری و یا الهام گرفته، نشده است. پس به همین خاطر با یک خودرو زیبا و جدید روبرو هستیم که درصورت تولید در ایران، میتوان انتظار کیفیت بالایی از این خودرو را داشت.

جک X7 دارای یک موتور ۱٫۵ لیتری توربوشارژ است که از نوع پاشش مستقیم سوخت بوده و با اتصال به گیربکس 6 سرعته دوکلاچه، توانایی تولید ۱۷۴ اسب بخار، قدرت و ۲۵۱ نیوتن متر، گشتاور را دارد. جک X7 نیز مانند اکثر هموطنان خود، از سامانه چهارچرخ متحرک استفاده نکرده است.

 

جک X7 در کشور سازنده خود، یعنی کشور چین، دارای امکانات بسیاری است. اما این برند هم در صورت صادر کردن این خودرو به ایران، مانند نمونه وارد شده برای تست، امکاناتی در حد متوسط دارد. برای مثال دیگر رادار هشداردهنده مناطق کور خودرو، در این نسخه دیده نشده است. یا حتی رادار کروزکنترل هوشمند نیز برای بازار ایران حذف شده است.

اما بطور کل، امکانات احتمالی جک X7 تولیدی در کشور ایران به شرح ذیل است:

با مشاهده این امکانات میتوان متوجه شد که امکانات این خودرو، چیزی میان چری تیگو7 و چری تیگو8 است. پس باید نتیجه گرفت که قیمت جک X7 نیز، میان این دو بوده و قیمت این خودرو قطعا از چری تیگو7 بالا خواهد بود. حال باید دید که شرکت کرمان موتور و با برند اختصاصی KMC، جک X7 را با چه سطح آپشنی وارد بازار ایران خواهد کرد.

تصاویر نسخه موجود از خودرو جک یا بهتر است بگوییم KMC K7 در پارکینگ شرکت کرمان موتور در زیر قابل مشاهده است.

 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری