خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

تولید محصول تارا از هفته دیگر به روزی ۶ دستگاه می رسد

تولید محصول تارا از هفته دیگر به روزی ۶ دستگاه می رسد
اخبار خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن اشاره به اینکه در حال حاضر روزانه دو دستگاه محصول تارا تولید می‌شود، از افزایش روزانه تولید این محصول جدید به شش دستگاه از هفته آینده خبر داد.

به گزارش «اخبار خودرو»،فرشاد مقیمی با بیان اینکه کاهش بهای تمام شده تولید و افزایش ساخت داخل دو رویکرد اصلی ایران‌خودرو و شبکه تامین آن است، اظهار کرد: با پروژه‌های کاهش هزینه‌ها، قطعات تولیدی این شرکت در سال آینده با کاهش ۲۰ درصدی بهای تمام شده در اختیار ایران‌خودرو قرار می‌گیرد. قدم‌های خوبی را در جهت افزایش ساخت داخل تولید، از جمله با همکاری با پتروشیمی کشور، برداشته شده و امیدواریم با عبور از آزمون‌ها و استانداردهای لازم، کاهش وابستگی به منابع خارجی را رقم بزنیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از افتتاح ۱۸ پروژه‌ قطعه‌سازان و ۱۱ پروژه توسعه‌ای در ایران‌خودرو در طول ایام دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: مهم‌ترین پروژه ایران‌خودرو تولید انبوه محصول جدید تارا است. تا پایان سال ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید خواهد شد. ضمن اینکه از هفته آینده تولید روزانه دو دستگاه در روز فعلی خودرو تار ا به شش دستگاه در روز خواهیم رساند.

مقیمی خاطرنشان کرد: با همت مجموعه کارکنان ایران‌خودرو و قطعه‌سازان، از رکورد تولید دو سال گذشته عبور کرده‌ایم.

 طبق اعلام این گروه خودروسازی، باک پلیمری شش لایه تارا مجهز به سامانه جدید سوخت‌رسانی با بهره‌گیری از فناوری یورو ۶، مجموعه لوله‌های انتقال سوخت و بخارات دارای فناوری پنج لایه، مجموعه سیستم جاذب بخارات بنزین دارای فناوری یورو ۶، نوار آب‌بندی و مجموعه سیستم خنک‌کننده رادیاتور تارا از جمله پروژه‌هایی است که در یکی از شرکت‌ها تامین‌کننده ایران‌خودرو، با حضور رییس هیات عامل ایدرو و مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو به بهره‌برداری رسید.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری