خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

تعهدات معوق سایپا، تا آخر فرودین 1400 تحویل مشتریان خواهد شد

تعهدات معوق سایپا، تا آخر فرودین 1400 تحویل مشتریان خواهد شد
اخبار خودرو

ساعت 20 روز چهارشنبه بود که مجید باقری، به عنوان قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا با حضور در برنامه تهران 20 شبکه 5 سیما، به برخی مسائل… ادامه مطلب ...

تعهدات معوق سایپا، تا آخر فرودین 1400 تحویل مشتریان خواهد شد

ایشان با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه سال قبل 75 درصد تعهدات معوق کاهش یافته است، تصریح کرد: تمام 30 هزار دستگاه تعهد معوق سایپا تولید و در پارکینگ موجود است. باقری ادامه داد: ما درحال حاضر با پدیده‌ای به نام خودروهای ناقص مواجه هستیم؛ بطوریکه یک خودرو از حدود سه هزار و 500 قطعه و مجموعه تولید می‌شود و در این 30 هزار خودرو تعهد معوق سه‌هزار و 498 قطعه و مجموعه آن تهیه شده و شاید در دو قطعه که منشاء خارجی هم دارد با کمبود و نبود قطعه مواجه هستیم.

قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا با تاکید بر اینکه هر تعداد خودرو تولید شود تا پایان سال تحویل مشتریان خواهد شد، اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته، در ایام نوروز نیز همکاران حوزه تکمیل کاری خودروها در شرکت سایپا حضور دارند و نسبت به تحویل خودروهای کامل شده اقدام خواهیم کرد. وی در پایان اظهار امیدواری کرد که شرکت سایپا تا پایان فروردین ماه سال 1400 تعهدات معوق باقی مانده نخواهند داشت.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو