خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

اولین سری از پژو 207i پانوراما در نسخه دنده دستی وارد بازار شد + معرفی

اولین سری از پژو 207i پانوراما در نسخه دنده دستی وارد بازار شد + معرفی
اخبار خودرو

به تازگی شرکت ایران خودرو، تحویل اولین سری از خودرو پژو 207i دستی و در عین حال پانوراما را آغاز کرد. اما این خودرو نیز همزمان با آغاز تحویل… ادامه مطلب ...

به تازگی شرکت ایران خودرو، تحویل اولین سری از خودرو پژو 207i دستی و در عین حال پانوراما را آغاز کرد. اما این خودرو نیز همزمان با آغاز تحویل اولین سری از خود و حضور در بازار آزاد، اتفاق مشابهی مانند خودرو دناپلاس توربو اتوماتیک را رقم زد. بطوریکه این خودرو با قیمت حدودی ۱۵۶ میلیون تومان به دست اولین مشتریان خود رسید. اما امروز و در بازار آزاد قیمتی حدود 400 الی 420 میلیون تومان را برای این خودرو به ثبت رسیده است.

پژو ۲۰۷i دستی پانوراما، دارای موتور TU5 بوده و به گفته برخی کارشناسان شرکت ایران خودرو، 207 در آینده نزدیک با پیشرانه EC5 تولید خواهد شد. اما اکنون ۲۰۷i پانورما دارای موتور 1.6 لیتری است که با اتصال به گیربکس 5 سرعته دستی، توانایی تولید ۱۰۵ اسب بخار، قدرت و ۱۴۲ نیوتن متر، گشتاور را دارد.

از امکانات نسخه تحویل داده شده به مشتریان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

البته بهتر است بدانید که در شیشه جلو 207 تغییراتی برای کسب برخی مجوزها، بوجود آمده و قسمت سقف نیز که از جنس شیشه بوده، ثابت و غیر قابل باز شدن است. همچنین این خودرو توانسته تا برخی استانداردهای ایمنی را با نمونه سقف شیشه کسب کند. همچنین این خودرو در اولین سری، با رینگ آلومینیومی به مشتریان تحویل داده شده است.

اولین سری از پژو 207i پانوراما در نسخه دنده دستی وارد بازار شد + معرفی

همچنین این شرکت چندی پیش در اطلاعیه ای اعلام کرد که بزودی نسخه ارتقا یافته 207 را به بازار عرضه خواهد کرد. بطوریکه برخی امکاناتی چون سامانه کنترل پایداری، تنظیم صندلی راننده بصورت برقی، شیشه دودی فابریک درب عقب و شیشه عقب، رینگ آلومینیومی 14 اینچی، روکش صندلی با تریم چرمی، سنسور باران و… را به نسخه جدید اضافه کند.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری