خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

افزایش قیمت محصولات سایپا با همکاری سازمان رفاقت اعلام شد (آبان ماه ۹۹)

افزایش قیمت محصولات سایپا با همکاری سازمان رفاقت اعلام شد (آبان ماه ۹۹)
اخبار خودرو

گروه خودروسازی سایپا که از ظهر دیروز پیش‌فروش محصولاتش را بر مبنای قیمت‌های جدیدی که موافقت و حمایت سازمان حمایت را هم به همراه داشته،  با… ادامه مطلب ...

گروه خودروسازی سایپا که از ظهر دیروز پیش‌فروش محصولاتش را بر مبنای قیمت‌های جدیدی که موافقت و حمایت سازمان حمایت را هم به همراه داشته،  با پیش‌پرداخت افزایش‌یافته آغاز نموده است. این در حالی است که بارها در خبرهای خود گفته‌ایم که هرگونه افزایش قیمت شدید از سوی خودروسازان، واکنش شدید بازار را به همراه خواهد داشت که خود عامل ایجاد تورم شدید برای همه اقلام موردنیاز مصرفی مردم این کشور می‌شود که نمونه آن را در ماه‌های گذشته مشاهده کردیم و معلوم نیست که سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کننده از حقوق و زندگی 80 میلیون ایرانی دفاع می‌کند و حق آنها را می‌گیرد و یا به فکر منافع خود و دو شرکت خودروسازی است؟

افزایش قیمت محصولات سایپا با همکاری سازمان رفاقت اعلام شد (آبان ماه ۹۹)

باید توجه کرد که  که قیمت‌های جدید، فقط بهای تمام‌شده کارخانه‌ای هستند و باید مواردی مانند مالیات بر ارزش‌افزوده، هزینه بیمه، عوارض، شماره‌گذاری و… به آن اضافه شود. یعنی حواله دار باید ساینا را باقیمت حدود 90 میلیون تومان از شرکت بگیرد.

جا دارد در انتهای این مقاله بگویم که در دو روز گذشته (5 آبان 1399) رئیس شورای رقابت (که برای 80 میلیون ایرانی شورای رفاقت محسوب می‌شود) اعلام کرد که مجوز افزایش قیمت خودروها صادرشده و خودروسازان می‌توانند تا در پیش‌فروش‌ها و صدور فاکتورهای جدید، این قیمت‌ها را مدنظر داشته باشند.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری