خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

احتمال ورود شرکت لادا به ایران: مذاکرات ادامه دارد

احتمال ورود شرکت لادا به ایران: مذاکرات ادامه دارد
اخبار خودرو

چندی پیش بود که خبری مبنی بر اینکه قرار است تا سه محصول از خودروهای شرکت UAZ کشور روسیه از اوایل پاییز امسال به بازار خودرو ایران عرضه شود،… ادامه مطلب ...

چندی پیش بود که خبری مبنی بر اینکه قرار است تا سه محصول از خودروهای شرکت UAZ کشور روسیه از اوایل پاییز امسال به بازار خودرو ایران عرضه شود، منتشر شد. شرکت عرضه کننده محصولات یوآز روسی در ایران، سروش دیزل مبنا بوده که دارای کارخانه‌ای به وسعت حدود ۲۵ هزار متر مربع است و این شرکت برنامه دارد تا تولید سه مدل تروفی و پیکاپ دو کابین دو دیفرانسیل و پاتریوت را در این کارخانه که در شهرک صنعتی گلپایگان است، به مرحله تولید برساند.

باتوجه به اخبار واصله نمونه اولیه و آزمایشی این محصولات تولید شده و حتی چندین نسخه از این خودروهای روسی برای بازارسنجی به تهران نیز رسیده است.

احتمال ورود شرکت لادا به ایران: مذاکرات ادامه دارد

میرهادی سیدی، مشاور بین‌الملل سازمان توسعه تجارت، بیان کرد در مذاکراتی که با هیات اوراسیا داشتیم، مقرر شد همکاری‌های خودرویی در مذاکرات خودروسازان دو طرف بررسی شود. در همین راستا نشست‌هایی میان خودروسازان ایرانی و روسی برگزار شد. همچنین ایشان تاکید کرده که مذاکرات در همین سطح باقی ماند و پیشرفت محسوسی در نشست‌های دو طرف حاصل نشد. این سخن آقای سیدی احتمالا در راستا ورود محصولات شرکت لادا است زیرا چندی پیش شرکت پارس خودرو با این برند مذاکراتی را پیش برده است.

احتمال ورود شرکت لادا به ایران: مذاکرات ادامه دارد

وی همچنین در رابطه با واکنش طرف روسی این مذاکره گفت: شرکت روس مهلتی خواسته که پس از آن دوباره مذاکرات و همکاری‌ احتمالا آغاز ‌شود. بنابراین این همکاری منتفی نشده است و تنها وقفه‌ای در این روند بوجود آمده است.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری