خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

اجرای مرحله چهارم فروش فوق العاده ایران خودرو از فردا

اجرای مرحله چهارم فروش فوق العاده ایران خودرو از فردا
اخبار خودرو

طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از فردا دوشنبه به مدت سه روز اجرا گذاشته می شود.

به گزارش «اخبار خودرو»، در این طرح که ثبت نام متقاضیان تا چهارشنبه این هفته ادامه دارد، سه محصول رانا پلاس ، سورن پلاس ووانت آریسان با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز عرضه شده است. 

در این برنامه فروش، مشتریان هیچ گونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهندکرد. منتخبان نیز به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

همچنین در این بخشنامه، محدودیت هایی به منظور ایجاد امکان ثبت نام مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است. متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی امکان ثبت نام در این طرح را نخواهد داشت.

اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، ارایه گواهینامه رانندگی،‌ فاصله دست کم ۴۸ ماه از آخرین خرید، ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو سایپا،‌ عدم امکان صلح، تعلق شماره حساب و تلفن همراه به نام فرد متقاضی از دیگر محدودیت ها است. 

در همین راستا گارانتی خودرو نیز در صورت عدم مراجعه مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشته سه ماه از تحویل خودرو ابطال خواهد شد. سند و فاکتور فروش خودرو نیز تا پایان مدت یک سال از تحویل خودرو به صورت رهن، نزد شرکت ایران خودرو خواهد بود. 

در بخشنامه این طرح تاکید شده است که کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو و یا دارای پلاک انتظامی فعال بوده و اقدام به ثبت نام در این طرح کنند، ضمن بی اثر شدن این ثبت نام،‌ به مدت سه سال از مشارکت در تمامی طرح های فروش ایران خودرو محروم خواهند شد. 

حداکثر سه روز کاری پس از پایان ثبت نام ، قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir وارسال پیامک از سرشماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ اعلام خواهدشد.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری