خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

آیا واردات خودرو آزاد می شود؟

آیا واردات خودرو آزاد می شود؟
اخبار خودرو

درصورتی که تصمیم‌گیری در ارتباط با پرونده واردات خودرو موکول به‌دولت بعدی شود، احتمالا تا زمستان سال آینده خبری از واردات خودرو نخواهد بود

به گزارش «اخبار خودرو»، طی روزهای گذشته از تلاش مجلس برای آزاد کردن واردات خودرو خبرهایی به‌گوش می‌رسید و نمایندگان مجلس درحال رایزنی برای ارائه طرح آزادسازی واردات خودرو هستند. اما با توجه به شواهد و قرائن به‌نظر نمی‌رسد دولت تا زمان به‌پایان رسیدن دوران مسئولیتش تمایلی به‌این امر داشته باشد. درنتیجه درصورت ارائه و تصویب هرگونه طرحی دراین‌باره از سوی مجلس، احتمال اینکه دولت تن به اجرای آن ندهد، بسیار زیاد خواهد بود.

همچنین درصورتی که تصمیم‌گیری در ارتباط با پرونده واردات خودرو موکول به‌دولت بعدی شود، احتمالا تا زمستان سال آینده خبری از واردات خودرو نخواهد بود. زیرا دولت منتخب تا شهریورماه سال آینده مستقر نخواهد شد و درصورت مثبت بودن نظر آن درارتباط با واردات خودرو، حداقل سه‌ماه زمان نیاز خواهد بود تا مقدمات واردات خودرو فراهم شود.

آیین‌ نامه اجرایی واردات خودرو، نیازمند بررسی

گفته می‌شود  آیین‌نامه فعلی واردات خودرو مربوط به سال ٩٦ بوده که دارای ایراد و ناقص است. بنابراین کارشناسان این حوزه معتقدند  باید آیین‌نامه واردات خودرو مجدد بررسی و براساس نظرات کارشناسی تدوین شود. 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری