خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

آیا دناپلاس توربو اتوماتیک توانسته تا 5 ستاره کیفی را بدست بیاورد؟

آیا دناپلاس توربو اتوماتیک توانسته تا 5 ستاره کیفی را بدست بیاورد؟
اخبار خودرو

بالاخره و با افزایش تولید دناپلاس توربو اتوماتیک، این خودرو هم زیر ذره بین ISQI رفت. طبق آخرین گزارش ارزشیابی کیفی خودروهای ساخت داخل که… ادامه مطلب ...

بالاخره و با افزایش تولید دناپلاس توربو اتوماتیک، این خودرو هم زیر ذره بین ISQI رفت. طبق آخرین گزارش ارزشیابی کیفی خودروهای ساخت داخل که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شده است، دنا پلاس توربو اتوماتیک در اولین حضور خود در جدول ارزشیابی کیفی، موفق به کسب پنج ستاره کیفیت شد.

نوع دنده دستی این محصول نیز برای نخستین بار با چهار ستاره کیفی وارد جدول ارزشیابی کیفی خودروها شده بود و در حال حاضر نیز کیفیت نوع اتوماتیک آن در میان خودروهای ایرانی، سرآمد شناخته شده است.

همچنین طبق آخرین گزارش کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، پژو ۴۰۵ تولیدی کارخانه ایران‌خودرو خراسان به جمع خودروهای سه‌ستاره اضافه شده و به این ترتیب، در سبد محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، محصولی با کیفیت کم‌تر از سه ستاره وجود ندارد؛ این در حالی است که طبق ابلاغیه وزارت صمت، هدف کیفی خودروها دست‌کم دو ستاره تعیین شده است.

یادآور می‌شود، در سال جاری و بر اساس ابلاغیه وزارت صنعت، معدن و تجارت، کسب ستاره‌های کیفی، علاوه بر ارزشیابی محصول، به نتایج شاخص IQS که نتیجه نظرسنجی از مشتریان است نیز وابستگی دارد.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری