خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

آمارهای قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده نهم ایران‌خودرو + آمار تعداد متقاضیان و ظرفیت هر محصول

آمارهای قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده نهم ایران‌خودرو + آمار تعداد متقاضیان و ظرفیت هر محصول
اخبار خودرو

دیروز در روز چهارشنبه، مراسم قرعه‌کشی نهمین مرحله فروش فوق‌العاده 5 محصول ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر و مدیران ایران‌خودرو در… ادامه مطلب ...

دیروز در روز چهارشنبه، مراسم قرعه‌کشی نهمین مرحله فروش فوق‌العاده 5 محصول ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر و مدیران ایران‌خودرو در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد. در این مراسم که در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 12 آذرماه 99 برگزار شد 13 هزار مشتری نهایی 5 محصول پژو پارس سال، پژو پارس TU5، سمند LX، پژو 206 تیپ 5 و پژو 207 با سقف شیشه ای برگزیده شدند که نیمی از این تعداد نیز به‌عنوان ذخیره در نظر گرفته‌شده‌اند.

اما نکته مهم در این فروش فوق‌العاده شرکت کردن بیش از 4 میلیون نفر در این قرعه‌کشی بود که بیش از 3.950 میلیون نفر از آن‌ها دارای صلاحیت ثبت‌نام بودند که این آمارها نشان می‌دهد هنوز عطش خرید خودرو، فروکش نشده است و نمی‌توان امیدوار به کاهش قیمت خودرو در بازار بود.

در این طرح ظرفیت فروش پژو پارس سال 5000 دستگاه و تعداد ثبت‌نام‌کنندگان آن 565،708 نفر، ظرفیت فروش پژو پارس TU5 بنزینی 4000 دستگاه با 1،531،169 شرکت‌کننده، ظرفیت فروش پژو 206 تیپ پنج 1050 دستگاه برای 875،862 نفر متقاضی، ظرفیت فروش سمند ال ایکس 1950 دستگاه برای 509،644 نفر متقاضی و برای پژو 207 با سقف شیشه ای 1000 دستگاه و 597،774 شرکت‌کننده حضور داشتند که مشخصات منتخبان، پس از تأیید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای ناظر در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو قرار گرفتند.

و در انتها باید گفت که نتایج این قرعه‌کشی از طریق پیامک به پذیرفته‌شدگان اعلام‌شده است، بااین‌حال بهتر است تا مشتریان برای اطمینان از نتایج به سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند. منتخبان این طرح به مدت پنج رو مهلت دارند تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو مطابق با بخشنامه اقدام کنند. در صورت عدم واریز، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری