خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

آمارهای قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو + آمار تعداد متقاضیان و ظرفیت هر محصول

آمارهای قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو + آمار تعداد متقاضیان و ظرفیت هر محصول
اخبار خودرو

روز شنبه، مراسم قرعه‌کشی هفتمین مرحله فروش فوق‌العاده 5 محصول ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر و مدیران ایران‌خودرو در محل سالن… ادامه مطلب ...

روز شنبه، مراسم قرعه‌کشی هفتمین مرحله فروش فوق‌العاده 5 محصول ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر و مدیران ایران‌خودرو در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد. در این مراسم که در ساعت 10 صبح روز شنبه 24 آبان ماه 99 برگزار شد 9 هزار مشتری نهایی 5 محصول رانا پلاس، پژو 207 دستی پانوراما، سورن پلاس، پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 اس.ال.ایکس برگزیده شدند که نیمی از این تعداد نیز به‌عنوان ذخیره در نظر گرفته‌شده‌اند.

اما نکته مهم در این فروش فوق‌العاده شرکت کردن بیش از 4 میلیون نفر در این قرعه‌کشی بود که بیش از 3.5 میلیون نفر از آن‌ها دارای صلاحیت ثبت‌نام بودند که این آمارها نشان می‌دهد هنوز عطش خرید خودرو، فروکش نشده است و نمی‌توان امیدوار به کاهش قیمت خودرو در بازار بود.

در این طرح ظرفیت فروش رانا پلاس 1500 دستگاه و تعداد ثبت‌نام‌کنندگان آن 199.166 نفر، ظرفیت فروش پژو 405 اس.ال.ایکس 2000 دستگاه با 1.204.097 شرکت‌کننده، ظرفیت فروش پژو 206 تیپ دو  1500 دستگاه برای 942.805 متقاضی، ظرفیت فروش پژو 207 دستی پانوراما 3000 دستگاه با 773.925 نفر شرکت‌کننده و برای سورن پلاس 1000 دستگاه و 470.000 شرکت‌کننده حضور داشتند که مشخصات منتخبان، پس از تأیید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای ناظر در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو قرار گرفتند.

و در انتها باید گفت که نتایج این قرعه‌کشی از طریق پیامک به پذیرفته‌شدگان اعلام‌شده است، بااین‌حال بهتر است تا مشتریان برای اطمینان از نتایج به سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند. منتخبان این طرح به مدت پنج رو مهلت دارند تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو مطابق با بخشنامه اقدام کنند. در صورت عدم واریز، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری