خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

آغاز فرآیند نوبت‌دهی تعویض پلاک بصورت اینترنتی در برخی از استان‌ها

آغاز فرآیند نوبت‌دهی تعویض پلاک بصورت اینترنتی در برخی از استان‌ها
اخبار خودرو

پس از اعلام اینکه مرکز شماره‌گذاری تهران قرار است تا بصورت اینترنتی برخی امور را انجام بدهد، بالاخره امروز رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس… ادامه مطلب ...

پس از اعلام اینکه مرکز شماره‌گذاری تهران قرار است تا بصورت اینترنتی برخی امور را انجام بدهد، بالاخره امروز رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی کشور اعلام کرد که از این پس و از روز سه‌شنبه برای دریافت انواع خدمات از جمله شماره‌گذاری و تعویض پلاک، روش اینترنتی در ۱۷ استان دیگر کشور نیز صرفا به شکل اینترنتی انجام خواهد شد.

آغاز فرآیند نوبت‌دهی تعویض پلاک بصورت اینترنتی در برخی از استان‌ها

آنطور که معلوم است در مرحله نخست اجرا دریافت نوبت اینترنتی برای خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در تمام مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک تهران به صورت اینترنتی درآمد، گفـت: با اقدامات انجام شده از روز 29شهریورماه ارائه خدمات در تمامی مراکز تعویض پلاک استان‌هایی که نامشان در زیر اعلام شده است نیز از طریق دریافت نوبت اینترنتی اجرایی شد و پس از آن ما اقدامات خود برای ایجاد این سامانه در دیگر استان‌های کشور را ادامه دادیم.

رییس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: در نهایت با اقدامات انجام شده از هشتم مهرماه 99 خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در 17 استان دیگر شامل استان‌هایی که نامشان در زیر است، نیز صرفا از طریق دریافت نوبت از سامانه نوبت‌دهی میسر خواهد بود.

 

بهتر است بدانید که افرادی که اقدام به دریافت شماره از سامانه مذکور کردند، حتما در راس ساعت اعلام شده در نوبت اینترنتی که برایشان پیامک هم شده به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند در غیر اینصورت نوبت آنها از دست رفته و باید نوبت دیگری اخذ کنند. همچنین  دریافت نوبت اینترنتی باید برای شماره پلاک نصب شده روی خودرو انجام شده و با همان پلاک نیز به مراکز مراجعه شود.

آغاز فرآیند نوبت‌دهی تعویض پلاک بصورت اینترنتی در برخی از استان‌ها

 

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری