خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

آغاز تولید و تحویل هن تنگ X5 توسط شرکت عظیم خودرو + تصاویر

آغاز تولید و تحویل هن تنگ X5 توسط شرکت عظیم خودرو + تصاویر
اخبار خودرو

حدود سال 97 بود که شرکت عظیم خودرو اقدام به فروش محصولاتی نمود که در آن زمان هنوز از برنامه تولیدش خبری نبود. در بین محصولاتی که قرار بود … ادامه مطلب ...

حدود سال 97 بود که شرکت عظیم خودرو اقدام به فروش محصولاتی نمود که در آن زمان هنوز از برنامه تولیدش خبری نبود. در بین محصولاتی که قرار بود  عرضه شود، خودرو هن تنگ در مدل X5 نیز در لیست این شرکت قرار داشت که تا اواسط تابستان امسال به مرحله تولید نرسید. اما طی اخباری که از پایگاه خبری نگاه خودرو نیز منتشر شده بود، این شرکت چندی پیش نوید تولید و تحویل این خودرو را به مشتریان داد. بالاخره تولید این خودرو با تاخیرهای بسیار آغاز شده و حتی چند نمونه نیز به مشتریان تحویل داده شده است.

آغاز تولید و تحویل هن تنگ X5 توسط شرکت عظیم خودرو + تصاویر

معرفی کوتاه

X5 که به عنوان دومین محصول برند هنتنگ در ایران تولید شده، گویا از همان اول قرار بوده که با مدل نیمه فول وارد ایران شود. از نظر پیشرانه، این خودرو دارای موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ است که با اتصال به یک گیربکس 6 سرعته CVT، توانایی تولید ۱۵۴ اسب‌بخار، قدرت و ۲۱۵ نیوتن‌متر، گشتاور را دارد.

آغاز تولید و تحویل هن تنگ X5 توسط شرکت عظیم خودرو + تصاویر

از امکانات موجود در نسخه تولیدی خودرو هنتنگ X5 در ایران، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

هنتنگ X5 در بازار ایران رقبایی چون لیفان X70، ام‌وی‌ام X55 و… را دارد. اما این خودرو درصورتی توانایی رقابت با محصولات مذکور را دارد که شرکت عرضه کننده، از نظر تیراژ تولید و هم از نظر خدمات پس از فروش نسبت به اکنون بسیار بهتر عمل کرده تا احتمالا در آینده بتواند این خودرو را در برابر رقبا علم کند. گرچه که این احتمال باتوجه به وضعیت شرکت عظیم خودرو، دور از ذهن است.

این خودرو به همراه محصولات دیگر شرکت عظیم خودرو در کارخانه سابق شرکت زاگرس خودرو که در شهر بروجرد واقع است، تولید شده و گویا همچنان روند تولید در این کارخانه ادامه دارد.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری