خرید و فروش خودرو در تهران و کرج نقد و اقساط صفر و دست دوم در نگاه خودرو

آغاز تولید انبوه شاهین سایپا (آذرماه 99)

آغاز تولید انبوه شاهین سایپا (آذرماه 99)
اخبار خودرو

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، سید جواد سلیمانی از آغاز تولید انبوه محصول جدید این گروه خودروسازی خبر داد و گفت: خط تولید انبوه شاهین سایپا… ادامه مطلب ...

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، سید جواد سلیمانی از آغاز تولید انبوه محصول جدید این گروه خودروسازی خبر داد و گفت: خط تولید انبوه شاهین سایپا از 15 آذرماه آغاز به‌کار کرده است.

سید جواد سلیمانی همزمان با بازدید از خط تولید نخستین محصول پلتفرم SP100 سایپا اظهار کرد: تیراژ تولید روزانه شاهین در این خط تولید از 5 دستگاه آغاز و به‌مرور افزایش پیدا خواهد کرد.

سلیمانی در ادامه حرف‌های خود اشاره کرد که: همزمان با آغاز تولید انبوه این محصول جدید، خودروهای ثبت نامی مشتریان را در زمان مقرر تحویل خواهیم داد.

وی به طی شدن مراحل نهائی صدور مجوزهای لازم برای ورود شاهین به بازار نیز اشاره کرد و افزود: مجوزهای مربوط به شماره‌گذاری در مسیر انجام اداری آن است و امیدواریم تا پایان این ماه مجوزهای لازم به ما داده شود تا این خودروها هر چه سریع‌تر به‌دست صاحبانشان برسند.

آغاز تولید انبوه شاهین سایپا (آذرماه 99)

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در تشریح وضعیت کیفی خودرو شاهین نیز گفت: ازنظر کیفی، برنامه‌ریزی‌های جامع و متعددی انجام‌شده و اگر بخواهیم آن را با خودروهای دیگر مقایسه کنیم، می‌توان گفت که شاهین سایپا در مقایسه با خودروهایی مثل L90 و سراتو، قابلیت رقابت کیفی دارد.

سلیمانی افزود: ازنظر نمرات منفی که در ارزیابی کیفی خودروها در نظر گرفته می‌شود، شاهین سایپا در برخی شاخص‌ها نسبت به سراتو شرایط بهتری دارد. ازاین‌رو، امیدواریم که یک محصول باکیفیت را تقدیم مشتریان کنیم.

البته جا دارد در این قسمت اشاره‌کنم که هنوز این ادعا، که سایپا شاهین ازنظر کیفی در حد خودروی کیا سراتو است ثابت‌شده و مشخص نیست و هنوز خیلی زود است که اظهارنظری راجب این قضیه انجام شود اما بسیار بعید است.

مدیرعامل سایپا در پایان در خصوص فاز توسعه‌ای محصولات پلتفرم SP100 نیز گفت: برنامه‌ریزی‌شده که محصول کراس‌اوور این پلتفرم که آریا نام دارد در نیمه نخست سال آینده تولید و وارد بازار شود، ضمن اینکه شاهین اتومات با موتور جدید 16 سوپاپه نیز در مرحله نمونه‌سازی است و کالیبراسیون آن در حال انجام است.

برای اطلاع از جدیدترین لیست خودرو ها
در خبرنامه ما عضو شوید
نگاه خودرو |بهترین در خرید وفروش خودرو
نگاه خودرو ثبت آگهی
چت
حساب کاربری